Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

‘KORKUSUZ ÇETELERİN ZAFERİDİR’

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Bekir Kılıç, Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. Yıldönümü vesilesiyle yaptığı açıklamada; “12 Şubat korkusuz çetelerin ve dişiyle tırnağıyla düşmana karşı koyan tüm Maraş halkının zaferidir” dedi. Büyükşehir Belediye meclisinin AK Partili üyesi Bekir Kılıç, ‘Kurtuluş’ mesajında şunları kaydetti: “12 Şubat; Türk milletinin yeniden doğuşudur. Nasıl ki; Alparslan 1071’de Anadolu’ya girdiyse, […]

‘KORKUSUZ ÇETELERİN ZAFERİDİR’
10 Şubat 2018 - 14:19 'de eklendi ve 196 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Bekir Kılıç, Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. Yıldönümü vesilesiyle yaptığı açıklamada; “12 Şubat korkusuz çetelerin ve dişiyle tırnağıyla düşmana karşı koyan tüm Maraş halkının zaferidir” dedi.

Büyükşehir Belediye meclisinin AK Partili üyesi Bekir Kılıç, ‘Kurtuluş’ mesajında şunları kaydetti: “12 Şubat; Türk milletinin yeniden doğuşudur. Nasıl ki; Alparslan 1071’de Anadolu’ya girdiyse, 12 Şubat’ta benzer bir hareketin adıdır. Düşmana, bu toprakların bizim olduğu ve sonsuza kadar da bu topraklarda kalacağımızı göstermenin adıdır. Bu topraklarda Ay Yıldızlı Al Bayrağın inmeyeceğinin, minarelerden yükselen ezan sesinin de dinmeyeceğinin işaretidir.

Çocuklarımıza da 12 Şubat ruhunu aşılamamız gerekiyor. 15 Temmuz 2016’ya baktığımızda milli duyguların bu topraklarda her zaman ihtiyaç olduğunun ve vatan, millet, bayrak, ezan diyen insan sayısının varlığının önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır. Çok şükür ki milli duygularımız her geçen gün artarak devam ediyor ve  büyük Türk Milleti vatanına ve devletine sahip çıkmaya devam ediyor.

Bu duygularla, Kurtuluş mücadelemizde başta ilk kurşunu sıkan Sütçü İmam olmak üzere şehit olan birçok isimsiz kahraman ecdadımızı rahmetle, minnetle yâd ediyoruz.” Dedi. (WWW.EDEAJANS.COM)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER