Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

VEKİL UĞUR DİLİPAK ‘ÇETE’ KIYAFETİ GİYDİ

Maraş Milli Mücadelesinin kahramanı yerel milis güçleri Çetelerin yöresel kıyafetini giyen Ak Parti Kahramanmaraş Milletvkili Mehmet Uğur Dilipak, 12 Şubat Kurtuluş Bayramı törenlerini bu şekilde izledi. Eğer hafızamız bizi yanıltmıyorsa ilk kez bir milletvekili ‘Çete’ kıyafeti ile törenlere katılırken, sosyal medya hesabından şu açıklamada bulundu: “Haydeee. Bugün 12 Şubat.. 98 yıl önce bugün; Allah uğruna, […]

VEKİL UĞUR DİLİPAK ‘ÇETE’ KIYAFETİ GİYDİ
12 Şubat 2018 - 10:32 'de eklendi ve 1123 kez görüntülendi.

Maraş Milli Mücadelesinin kahramanı yerel milis güçleri Çetelerin yöresel kıyafetini giyen Ak Parti Kahramanmaraş Milletvkili Mehmet Uğur Dilipak, 12 Şubat Kurtuluş Bayramı törenlerini bu şekilde izledi.

dilipak1Eğer hafızamız bizi yanıltmıyorsa ilk kez bir milletvekili ‘Çete’ kıyafeti ile törenlere katılırken, sosyal medya hesabından şu açıklamada bulundu:

“Haydeee. Bugün 12 Şubat.. 98 yıl önce bugün; Allah uğruna, iman uğruna, vatan uğruna bayrak uğruna bir halkın kazma ile kürekle kurtuluşunun yıl dönümü. Haydeee Kahramanmaraş’lım bu bayram senin bu bayram özgürlük İçin, vatan için, iman için yananlarındır. Afrin’deki Mehmetçiklerimiz, 98. Yıl önceki aynı ruhla ve dualarımızla yanınızdayız.” (WWW.EDEAJANS.COM)

#HerFerdiKAHRAMANMARAŞ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Tevhide kurtulan ;

    protokolde böyle yer almak bir kaç ay önce yapılan çete kıyafetine hakarete iyi kapak olmuş milli değerlere sahip maraşa aşık özü sözü bir adamada böylesi yakışırdı

    12/02/2018 19:33