Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZLI BAŞLADILAR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanlığı’nın seçim startı vererek başlatmış olduğu, seçim bilgilendirme ve istişare toplantısının geçtiğimiz günlerde Suçatı Mahalllesi’nde birincisi, düzenlenen toplantının ikinci adımı olarak Fatih (Dönüklü) mahallesinde yapıldı. Ev sahipliğini üslenen Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker ile Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Kahramanmaraş Milletvekili Fahrettin Oğuz Tor, […]

SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZLI BAŞLADILAR
13 Mart 2018 - 16:14 'de eklendi ve 263 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanlığı’nın seçim startı vererek başlatmış olduğu, seçim bilgilendirme ve istişare toplantısının geçtiğimiz günlerde Suçatı Mahalllesi’nde birincisi, düzenlenen toplantının ikinci adımı olarak Fatih (Dönüklü) mahallesinde yapıldı.

secimcalismaEv sahipliğini üslenen Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker ile Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Kahramanmaraş Milletvekili Fahrettin Oğuz Tor, İlçe Başkanlarından Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün, Türkoğlu İlçe Başkanı Mansur Metehan, Pazarcık İlçe Başkanı Yusuf Şahin ve Onikişubat Belediye Meclis üyesi Suat Silahlı’nın katılımlarıyla mahalle temsilcileri ve partiye gönül verenlerle bir araya geldiler.

secimcalisma1Milliyetci Hareket Partisi Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker, şunları kaydetti: “Kıymetli dava arkadaşlarım; ilçe başkanlığımızın seçimlere bir yıl öncesinden start vermesindeki sebep ilçemizin coğrafi olarak geniş ve nüfusumuzun 408.000 olması sebebiyle değerli hemşerilerimize daha rahat ulaşabilmemiz için bölge bölge toplantılarımıza bu şekilde devam edeceğiz. Bölge bölge yapmamızın sebebi siz değerli hemşerilerimizin sıkıntılarını dinlemek ve çözüm üretmek adına burda sizlerin misafiri olduk. Milliyetçi Hareket Partisi’nin politikalarını anlatmak için huzurlarınızda ve tüm hemşerilerimize, seçmenlerimize ulaşmak adına programlarımızı secimcalisma6sıklıkla yapmaya devam edeceğiz. Bizler liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin evlatları olarak milletimiz için çalışmalarımıza hız kesmeden, yorulmadan, korkmadan, partimizin politikalarını anlatmaktan vazgeçmeyeceğiz.  Kıymetli dava arkadaşlarım sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet bahçeli Beyin talimatları doğrultusunda ittifak süreci ve seçimle ilgili bilgilendirmeleri İl başkanımız Sayın Ertuğrul Doğan Bey ve milletvekilimiz Sayın Fahrettin Oğuz Tor Bey sizlere hitap edecektir. Mahallemizdeki sorunlar ve yapılması gereken yatırımlarla ilgili eksiklikleri dile getirmek adına sorularınız, konuşmalardan sonra alınacak ve ilgili makamlara bildirilecektir. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür eder saygılar sunarım.”

Milliyetci Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan ise şöyle konuştu: “ Onikişubat İlçe Başkanımız sayın mehmet şeker bey ve yönetimine bu güzide toplantıyı düzenlediği için kendilerine teşekkür ediyorum. Türkiye’nin geleceği ve bekası için ittifaktan başarıyla çıkmalıyız, ittifakı zedeleyici her şeyden kaçınacağız.

secimcalisma2Bazıları ittifakı baltalamak için her türlü fitne, fesat ve iftiralar atmaktalar. Bizler ülkemiz için birlik ve beraberlik içinde seçimlerden başarıyla çıkacağız.

TV ekranlarında sözde AK Parti’yi destekliyor gibi gözüken yazar, çizer, yorumcular AKP ve MHP ittifakının doğu ve güney doğu illerinde kürt oylarında düşüş olacağını söylüyorlar bunu söyleyenler iyi niyetli kişiler değildir. İttifakın oyları ve MHP’nin oyları güney doğu ve doğuda artacaktır. Çünkü PKK silah zoruyla oradaki vatandaşlarımızın oyunu PKK’nın siyasi uzantısına zorla oy verdiriyorlardı. Türkiye cumhuriyeti devleti çatısı altında yaşayan Kürt’ü, Çerkez’i, Laz’ı, Sünni’si, Alevi’si bizim kardeşimizdir.

Sayın Cumhurbaşkanımız Mersin’de halkı bozkurt yaparak selamlamasını dahi farklı yerlere çekenlere sesleniyorum Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Cumhurbaşkanı’nın Türklüğün simgesi olan bozkurt selamıyla selamlamasından doğal ne olabilir. Afrin’de, El-bab’ta, Kerkük’te, Musul’da Türk vatandaşlarımızı görüyorsunuz bozkurt selamı yapıyorlar. Biz Ülkücüler; makam değil her zaman vatan sevdasına düştük. Etrafımızda makam sevdasına düşenleri de vatandaşlarımız görüyor. Liderimiz sayın dr. Devlet bahçeli beyin her zaman uyarılarında haklı çıkmıştır. Bizim liderimiz; ‘’önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’’ diyen bir liderdir. Bizlerde liderimizin her zaman emrindeyiz. Saygı sevgi ve muhabbetle sizleri selamlıyor tekrar buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun.”

secimcalisma3Milletvekili Fahrettin Oğuz Tor da şu açıklamalarda bulundu:

“Kıymetli hemşerilerim öncelikle bizleri bir araya gelmemize vesile olan Onikişubat İlçe Başkanımız Syn. Mehmet Şeker ve yönetimine teşekkür ederim. Kıymetli kardeşlerim ülkemizin içinden geçtiği bu zorlu süreçte birliğimize ve beraberliğimize gölge düşürmek isteyen şer odaklarına fırsat ve geçit vermeyen Türk Milleti bugün de ülkemizi ve sınırlarımızı tehdit eden şer odaklarını temizlemek için Afrin’de mücadele etmektedir. Şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyorum. 18 mart 2018’de yapılacak olan kurultayımıza siz değerli kardeşlerimi davet eder Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin selamlarını iletmek isterim. Kıymetli dava arkadaşlarım ittifak sürecinde birlik ve beraberlik içinde çalışarak ülkemizin bu zorlu süreçten çıkarmak için mücadele edeceğiz. Bugün Mecliste siz değerli hemşerilerimin haklarını sonuna kadar savunan bir kardeşinizim ama inan ki Milliyetçi Hareket Partisi’ne 1 milletvekili az, bu sayıyı yukarılara taşımamız gerekmektedir. Eğer sayımızı artırırsak çalışmalarımız da fazlalaşır. MHP 50 yıllık köklü bir çınardır, dün ne söylemiş ise bugünde aynısını söyler ve devleti ve milleti için yapılması gereken tüm fedakârlığı yapar. Bizler kimsenin çizgisinde olmadık, olmayı da asla kabul etmedik. Türk milletinin yanında ve haklarını savunan ve savunmaya devam edecek kutlu bir davanın temsilcileri olarak sizler için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Hafta içi meclis çalışmalarımız devam edecek seçimlerle ilgili 26 maddelik gündemle toplanacağız. Çünkü seçimlere 1 yıl kala kanunlaşması gereken maddeler meclisten geçecektir.”

secimcalisma4İttifak konusunda geniş bilgiler veren milletvekili vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlarının sorunlarını dinleyen F.Oğuz Tor; “Sıkıntılarınızla bire bir yakından ilgileneceğim” derken, toplantı Milliyetçi Hareket Partisi’ne yeni katılanlara rozet takılması ile sona erdi.

Öte yandan; vatandaşlarıın genel sorunları ilçe yönetimi tarafından şu şekilde belirlendi;

“1-Bölgemiz 36.000 nüfusa sahiptir ama yatılı lisemiz yoktur. Gençlerimiz bu konuda mağduriyet yaşamaktadır.

2-Yayla yolu olarak bilinen uğur böceklerinin olduğu mevkinin yollarının açılarak asfalt yapılması.

3-Dönüklü Mahallesi’nden, Osmaniye Bahçe’ye giden bir  yol açılması halinde Osmaniye arası 35 km düşecektir .

4-Bazı mahalle aralarında bulunan işlek yerlerde parke sorunlarının çözümü talepleri arasındadır.”  (WWW.EDEAJANS.COM)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER