Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

BAŞKAN ERKOÇ, ŞAMPİYONLARI KABUL ETTİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Çorum’da düzenlenen Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Güreş Takımını kabul etti. Başkanlık makamında gerçekleşen kabulde Başkan Erkoç, güreşçileri başarılarından dolayı kutlayarak tebrik etti. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı’nın 3 altın 1 gümüş 5 bronz olmak üzere 9 madalya ve 144 puanla Türkiye Şampiyonu olduğunu hatırlatan […]

BAŞKAN ERKOÇ, ŞAMPİYONLARI KABUL ETTİ
27 Mart 2018 - 18:14 'de eklendi ve 342 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Çorum’da düzenlenen Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Güreş Takımını kabul etti.

gurescilerBaşkanlık makamında gerçekleşen kabulde Başkan Erkoç, güreşçileri başarılarından dolayı kutlayarak tebrik etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı’nın 3 altın 1 gümüş 5 bronz olmak üzere 9 madalya ve 144 puanla Türkiye Şampiyonu olduğunu hatırlatan Başkan Erkoç: “ Hafta sonu Çorum’da yapılan Türkiye Güreş Şampiyonası’nda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Güreş Takımımız Gençler Türkiye Şampiyonu olmuştur. Güreşçilerimizi tebrik ediyoruz. Hamdolsun Kahramanmaraş’ın gençleri Sütçü İmam ruhuyla tüm güçlerini ortaya koyarak guresciler2büyük başarılara imza atıyorlar. Çorum’da da büyük bir başarı elde edildi. Geçen ay Yıldızlar’da Türkiye şampiyonu olmuştuk. Şimdi de gençlerde Türkiye şampiyonu olduk. Güreşte Türkiye’nin geleceğine damga vuran bir takım oluşmakta. İnşallah bu kardeşlerimizden dünya şampiyonluğu ve olimpiyat şampiyonluğu bekliyoruz. Bu konuda kardeşlerimizi yetiştirme gayreti içindeyiz. Kahramanmaraş’ımızın adını, Türkiye’mizin adını tüm dünyaya duyurup, Ayyıldızlı Albayrağımızı göndere çektirmeleri ve İstiklal Marşımızı dünyanın dört bir yanında okutmaları bizim için gururdur. Arkadaşlarımız da bu inançla ve azimle çalışmaktalar. Başarılarının devamını diliyor, Kahramanmaraşlının gücünü en güzel şekilde ortaya koyan kardeşlerimizi yeniden tebrik ediyoruz” diye konuştu.

guresciler3(WWW.EDEAJANS.COM)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER