Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

İŞTEN ÇIKARTILDILAR, İŞ İSTEDİLER

Kahramanmaraş’ta Suriyelilerin kaldığı geçici barınma merkezinde 5 ay önce işten çıkartılan bir grup, aileleriyle bir araya gelerek işlerini geri dönmek istediklerini belirtti. Kahramanmaraş’ta Suriyelilerin kaldığı geçici barınma merkezinde işten çıkartılan bir grup, aileleriyle bir araya gelerek işlerini geri istedi. Yaklaşık 5 ay önce çalıştıkları konteyner kentteki işlerine son verilen bir grup, çocuklarıyla birlikte kent merkezinde […]

İŞTEN ÇIKARTILDILAR, İŞ İSTEDİLER
03 Nisan 2018 - 0:54 'de eklendi ve 228 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta Suriyelilerin kaldığı geçici barınma merkezinde 5 ay önce işten çıkartılan bir grup, aileleriyle bir araya gelerek işlerini geri dönmek istediklerini belirtti.

İŞTEN ÇIKARTILDILAR, İŞ İSTEDİLER KAHRAMANMARAŞ'TA SURİYELİLERİN KALDIĞI GEÇİCİ BARINMA MERKEZİNDE 5 AY ÖNCE İŞTEN ÇIKARTILAN BİR GRUP, AİLELERİYLE BİR ARAYA GELEREK İŞLERİNİ GERİ DÖNMEK İSTEDİKLERİNİ BELİRTTİKahramanmaraş’ta Suriyelilerin kaldığı geçici barınma merkezinde işten çıkartılan bir grup, aileleriyle bir araya gelerek işlerini geri istedi.

Yaklaşık 5 ay önce çalıştıkları konteyner kentteki işlerine son verilen bir grup, çocuklarıyla birlikte kent merkezinde yetkililerden iş istedi.

Özel İdare İş Merkezi önünde toplanan bir grup vatandaş, işten çıkartıldıklarını ve mağdur olduklarını dile getirdi. Polis ekipleri de çevrede güvenlik önlemi aldı.

Haksız yere işten çıkartıldıklarını söyleyen Ali Fuat Özkan, “Konteyner kentte çalışıyordum, bundan 5 ay önce işten İŞTEN ÇIKARTILDILAR, İŞ İSTEDİLER KAHRAMANMARAŞ'TA SURİYELİLERİN KALDIĞI GEÇİCİ BARINMA MERKEZİNDE 5 AY ÖNCE İŞTEN ÇIKARTILAN BİR GRUP, AİLELERİYLE BİR ARAYA GELEREK İŞLERİNİ GERİ DÖNMEK İSTEDİKLERİNİ BELİRTTİçıkartıldık. Bizim AFAD konteyner kentin her köşesinde emeğimiz var. Bizim yerimize gelen ve 2 ay çalışan arkadaşlarımız kadro aldı. Evimize ekmek götüremiyoruz. Siyasetçilerimizden bize sahip çıkmasını istiyoruz. 120 kişi işten çıkartıldık, gerekli sonuçlar çıkana kadar hiçbir yere gitmeyeceğiz, biz davamızın arkasındayız. Haksızlığa uğradık, haklı olan davamızın sonuna kadar arkasındayız” diye konuştu.

Küçük çocuğu ile birlikte yetkililerden yardım isteyen Deniz Kurt ise, “Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum, ben bir bayan olarak kucağımdaki çocukla buradayım. Bizi işten çıkarttılar, yapılan bu haksızlığın açığa İŞTEN ÇIKARTILDILAR, İŞ İSTEDİLER KAHRAMANMARAŞ'TA SURİYELİLERİN KALDIĞI GEÇİCİ BARINMA MERKEZİNDE 5 AY ÖNCE İŞTEN ÇIKARTILAN BİR GRUP, AİLELERİYLE BİR ARAYA GELEREK İŞLERİNİ GERİ DÖNMEK İSTEDİKLERİNİ BELİRTTİçıkmasını istiyorum” dedi. İHA

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER