Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

REYHANLIOĞLU’NDAN REKTÖRE ZİYARET

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti. Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarette Ak Parti Milletvekili Reyhanlıoğlu, Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’ı tebrik ederken yeni görevinin KSÜ’ye Kahramanmaraş’a ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Nazik ziyaretleri için Milletvekilli Nursel Reyhanlıoğlu’na teşekkürlerini ifade […]

REYHANLIOĞLU’NDAN REKTÖRE ZİYARET
07 Nisan 2018 - 13:23 'de eklendi ve 322 kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

reyhanlioglu1Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarette Ak Parti Milletvekili Reyhanlıoğlu, Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’ı tebrik ederken yeni görevinin KSÜ’ye Kahramanmaraş’a ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Nazik ziyaretleri için Milletvekilli Nursel Reyhanlıoğlu’na teşekkürlerini ifade eden Rektör Can, üniversitenin mevcut durumuna ilişkin bilgiler verdi. KSÜ’nün bu güne gelmesinde katkı sağlayanlara teşekkür eden Rektör Can, bundan sonraki süreçte KSÜ’yü daha ileri noktalara taşımak için şehrin bütün kurumları, sivil toplum kuruluşları, iş adamları ve halkıyla ilişkileri reyhanlioglugüçlendirerek büyük hedeflere ulaşmak için sağlam ve kalıcı adımlar atacaklarını söyledi.

Rektör Can, ziyaretin anısına Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu’na KSÜ logolu ahşap duvar saati hediye etti.  (WWW.EDEAJANS.COM)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER