Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ BULUŞTULAR

Polis Haftasında şehit ve gazi aileleri bowling etkinliğinde bir araya geldi.   Toplumun can ve mal güvenliğinin teminatı olan Türk Polis Teşkilatın’nın 173. kuruluş yıl dönümünde Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi anlamlı bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Şehit ve gazilerin aileleri, 10 Nisan Polis Haftası’nda düzenlenen bowling etkinliğinde bir araya geldi. Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası, milletin […]

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ BULUŞTULAR
11 Nisan 2018 - 1:11 'de eklendi ve 321 kez görüntülendi.

Polis Haftasında şehit ve gazi aileleri bowling etkinliğinde bir araya geldi.  

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ BOWLİNG ETKİNLİĞİNDE BULUŞTUToplumun can ve mal güvenliğinin teminatı olan Türk Polis Teşkilatın’nın 173. kuruluş yıl dönümünde Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi anlamlı bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı.

Şehit ve gazilerin aileleri, 10 Nisan Polis Haftası’nda düzenlenen bowling etkinliğinde bir araya geldi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası, milletin huzur ve asayişi uğruna hayatlarını feda eden şehit ve gazilerin ailelerine moral vermek amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte katılımcılar keyifli bir gün geçirdi.

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ BOWLİNG ETKİNLİĞİNDE BULUŞTUŞehit ve gazilerin 10- 16 yaş arası çocukları aileleriyle birlikte bowling oynayarak eğlenceli bir gün yaşadı.

Etkinliği şehit ve gazi yakınlarının yanı sıra çok sayıda ziyaretçi de izledi. Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’nün de destek verdiği organizasyonda dereceye giren konuklara kupa ve madalya takdim edildi. İHA

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER