Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

ÇAYLI RESMEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İş adamı Muzaffer Çaylı düzenlenen basın toplantısıyla 12. Meslek grubu meclis üyesi adaylığını açıkladı. Çaylı, “Seçimin doğasında sandığa gidip oy atmak vardır. Sandıktan çıkan karara herkes saygı duyar. Seçim olmadan bizim hür irademiz üzerine yazı tura atarak bir kura ile bir başkanlık anlayışını kesinlikle kabul etmedim ve bu yüzden aday oldum.” Dedi. ÇAYLI NEDEN ADAY […]

ÇAYLI RESMEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
13 Nisan 2018 - 15:39 'de eklendi ve 705 kez görüntülendi.

İş adamı Muzaffer Çaylı düzenlenen basın toplantısıyla 12. Meslek grubu meclis üyesi adaylığını açıkladı.

mcayli4Çaylı, “Seçimin doğasında sandığa gidip oy atmak vardır. Sandıktan çıkan karara herkes saygı duyar. Seçim olmadan bizim hür irademiz üzerine yazı tura atarak bir kura ile bir başkanlık anlayışını kesinlikle kabul etmedim ve bu yüzden aday oldum.” Dedi.

ÇAYLI NEDEN ADAY OLDU?

14 Nisan tarihinde yapılacak olan başkanlık seçiminde kendi hür iradesiyle aday olduğuna dikkat çeken Çaylı konuşmasını şöyle sürdürdü: “Sosyal medya üzerinden yapmış olduğum paylaşıma değerli arkadaşlarımızdan olumlu tepkiler geldi. 1995 yılından bu yana ticaret mcayli1ve sanayi odasında bir seçim dönemi yaşandı. Tabi ki hiçbir zaman sayın başkanımız Mehmet Balduk beyin yapmış olduğu çalışmalar göz ardı edemeyiz. Biz şuan için Balduk’un yapmış olduğu çalışmaların çıtasına çıkarsak bile başarılı oluruz. Gerek iş dünyasında erekse siyasette, sporda çok seçimleri yaşayan bir iş adamıyım.”

“KATSO’NUN O KARARINI KINIYORUM”

Seçimin doğasında sandığa gidip oy kullanmak olduğunu vurgulayan Muzaffer Çaylı şunları söyledi: “Seçim sandıkta kazanılır. Sandıktan mcayli5çıkan karara herkes saygı duyar. Seçim olmadan bizim hür irademiz üzerine yazı tura atarak bir kura ile bir başkanlık anlayışını kesinlikle kabul etmedim. Önce seçim yapılması gerekir. Seçimden sonra kura olabilir ama seçimden önce biz kura söz konusu değildir. Tüm üyelerin hür iradesi tecelli etmeden dönüşümlü başkanlık demek benim anlayışımda yok. Biz eşit şartlarda yarışmıyoruz. Bizim hırsımız sadece şehrimiz içindir. Benim hırsım kesinlikle şahsım adına değildir. Biz kendi hür irademizle liste yazıyoruz, ama şimdiki yönetimdeki bu komitede sen ol diğer komitede başkası olsun anlayışını kınıyorum.” (WWW.EDEAJANS.COM)

mcayli3mcayli

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER