Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

DOĞAN VE GÜÇMEN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Kahramanmaraş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan’ın doktor kızı Nurbanu Doğan ile Mersin Erdemli’den Emekli Öğretmen Ramazan – Türkan Güçmen’in doktor oğlu Burhan Güçmen, ‘Metin Usta’da düzenlenen düğün ile dünya evine girdi. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi, Fizik Tedavi Doktorları Dr. Nurbanu Doğan, Dr. Burhan Güçmen, bir süre önce nişan yaparak evlilik için ilk […]

DOĞAN VE GÜÇMEN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
05 Mayıs 2018 - 13:30 'de eklendi ve 271 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan’ın doktor kızı Nurbanu Doğan ile Mersin Erdemli’den Emekli Öğretmen Ramazan – Türkan Güçmen’in doktor oğlu Burhan Güçmen, ‘Metin Usta’da düzenlenen düğün ile dünya evine girdi.

dogan2Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi, Fizik Tedavi Doktorları Dr. Nurbanu Doğan, Dr. Burhan Güçmen, bir süre önce nişan yaparak evlilik için ilk adımı atmışlardı. Mersin – Erdemli Kahramanmaraş arasında karşılıklı ziyaret ve kız isteme ile başlayan birliktelik mutlulukla noktalandı.

3 Mayıs 2018 günü düzenlenen düğüne; Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, KATSO Başkanı Serdar Zabun, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu, TÜMSİAD Başkanı Adnan Toprak, KASİAD Başkanı Ali Arpasatan, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı dogan1Şahin Avşaroğlu, CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş, MEMUR-SEN Kahramanmaraş İl Başkanı Abdulaziz Aydın ve Sendika Başkanları, Saçaklızade Vakfı Başkanı Ali Demirdöven, Esnaf Odaları Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, KSÜ Tıp Fakültesi hocaları ve doktorları , eski Halk Sağlığı Müdürü, Ak Parti Milletvekili aday adayı Ahmet Yener, aday adayı Mehmet Sabancı, aday adayı Yaşar Bozdağ  ile Doğan ve Güçmen ailelerinin yakınları katıldı.

NİKÂHI MAHÇİÇEK KIYDI

Doğan ve Güçmen ailelerinin merakla beklediği resmi nikâh merasimine geçildi. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi dogan4Mahçiçek; “Yeni bir ailemiz daha oldu, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan söylediği gibi en az 3 çocuk yaparak vatana millete faydalı birer evlat yetiştirmelerini diliyorum. Mutluluğunuz daim kılsın diye bir kahvenin 40 yıl hatırı olduğu için sizlere iki kahve fincanı hediye ediyorum, kahve için mutlu olun” diyerek mutluluk dileklerini sundu.

Başkan Hanefi Mahçiçek, nikah defterini imzalamadan yaptığı konuşmada; “Kızımız Dr. Nurbanu Doğan ile oğlumuz Dr. Burhan Güçmen belediyemize yaptıkları evlenme istekleri incelenmiş evlenmelerine kanuni bir engel olmadığı anlaşılmış bugün burada resmi nikah aktini yerine getiriyoruz. Ancak dogan3bundan önce: Evlilik karşılıklı anlayış ve bir birini sevmektir. Anne ve babaları okutmuş pırıl pırıl  iki gencimizi hep mutlu ve huzurlu görmek istiyoruz, yeni ailemizin vatanımıza milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi hayırlı evlatlar istiyorum, en az üç sakın unutmayın” dedi.

Dr. Nurbanu Doğan’ın nikâh Şahidi Tuba Arıyer ile diğer nikah şahitleri Vali Vahdettin Özkan, Prof. Dr. Niyazi Can, KATSO Başkanı Serdar Zabun, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, KASİAD Başkanı Ali Arpasatan da nikah şahidi olarak deftere imza attılar.

dogan5Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan; “Kahramanmaraş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan beyin güzel kızları Doktor Nurbanu Doğan ile Doktor Burhan Güçmen beyin nikah şahidi olmak onları bu mutlu günlerinde yalınız bırakmayarak mutluluklarını paylaşmak için buradayım. Kahramanmaraş’ta bir çekirdek ailemiz daha oldu, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan söylediği gibi en az üç olmak üzere hayırlı evlatlarının olmasını onların da okuyarak büyük adam olmalarını diliyorum, gençlerimizi tebrik ediyorum, hayırlı olsun, Doğan ve Güçmen ailelerini kutluyorum” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ise; “Şehrimizin duayen gazetecisi Bekir Doğan beyin kızının düğünü sebebi ile dostlarla bir araya geldik, Doğan ve Güçmen ailelerini tebrik ediyorum. Aile çok önemli, bugün Türk milletinin temelinin sağlam olması sağlam ailelerin olmasından kaynaklanmaktadır. Yeni evlenecek olan gençlerimize ömür boyu mutluluk diliyorum, Kahramanmaraş’ımız bugün, bu düğün merasimi ile yeni bir aileye daha kavuşmuş oldu, Doğan ve Güçmen ailelerine mutluluklar dileğimle en az 3 çocuk diyorum, tebrik ediyorum” dedi.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici de; “Kahramanmaraş Gazetesi Sahibi Gülay Doğan, Yazı İşleri Müdürümüz Bekir Doğan beyin kızı Dr. Nurbanu Doğan ile yine doktor Burhan Güçmen yavrularımızın düğün merasimi için buradayız, genç çiftlerimize mutluluk diyorum, KSÜ Tıp Fakültesinde bir çok doktor arkadaşımız var ama iki yeni aile doktorumuz oldu bu sebeple bizde mutluyuz, gençlerimizi tebrik ediyorum. Doğan ve Güçmen ailelerine mutluluklar diliyorum, hayırlı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sözlerini bizde tekrar ederek en az 3 çocuk hayırlı evlatlar diliyorum” dedi.

3 Mayıs 2018 günü akşam yapılan düğün merasiminin ikincisi ise 6 Mayıs 2018 Pazar günü Erdemli Alyans düğün salonunda gerçekleştirilecek. (Haber Merkezi)

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER