Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

KATSO YÖNETİMİ’NDEN TOBB’A ZİYARET

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Serdar Zabun ve Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz ile KATSO Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, KATSO Yönetimine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti. KATSO Başkanı Serdar Zabun ziyarete ilişkin […]

KATSO YÖNETİMİ’NDEN TOBB’A ZİYARET
05 Mayıs 2018 - 14:26 'de eklendi ve 242 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Serdar Zabun ve Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz ile KATSO Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

katsotobb1Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, KATSO Yönetimine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

KATSO Başkanı Serdar Zabun ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede, şunları kaydetti: “Çok saydığımız değerli Başkanımızı bugün ziyaret ettik. Sağ olsun bizi de kabul etti. Ben çok teşekkür ediyorum. Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanımızla beraber geldik. Başkanımız bizim için bir gurur kaynağı. Bugüne kadar yaptıkları, yapacakları her şeyiyle, bugün geldiğimizde de yine konuştuk. Çok güzel bir sohbet ortamı geçti. Ekonomiye, Türkiye’nin kalkınmasına, ileriye bakışa çok hakim birisi. Ben Başkanımla gurur duyuyorum teşekkür ediyorum kendisine. Allah yolunu açık etsin. Başarılarının devamını diliyorum. Ben 22 yıldır yönetim kurulundaydım. Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kahramanmaraş’ta ve Odalar Birliğinin bünyesinde olan birisiydim. Tabi bu dönemlerde başkanlık katsotobb2yapınca daha heyecanlı oluyor bizim için. Büyük bir merakla inşallah genel kurulumuzu bekliyorum. İnşallah başarıyla geçecektir. Başkanımızla tekrar yolumuza devam edeceğiz. Daha güzel şeyler yapabilmek için kendisine destek veriyorum ve başarılarının devamını diliyorum.”

KATSO Heyetinde, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şahin Balcıoğlu ile Yönetim Kurulu üyeleri Adnan Toprak, Mustafa Buluntu, Mehmet Beşen, Hüseyin Özdal, Ertuğrul Tanrıverdi, Erdal Kanbur, Abdullah Şirikçi, Fatih Dinçer ve Genel Sekreter M. Akif Pakdil de yer aldı. (WWW.EDEAJANS.COM)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER