Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

AHMET KUYBU GÜVEN TAZELEDİ

Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin (KMESOB) Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde mevcut Başkan Ahmet Kuybu yeniden Başkan seçildi. 6 Mayıs Pazar günü Gaziantep yolu üzerindeki MADO Sarayı’nda gerçekleştirilen ve genel kurul üyelerinin yanı sıra İl-ilçe STK başkanlarının da yoğun katılım sağladığı kurulda konuşan Başkan Ahmet Kuybu; “2005 yılından bu […]

AHMET KUYBU GÜVEN TAZELEDİ
08 Mayıs 2018 - 2:24 'de eklendi ve 248 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin (KMESOB) Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde mevcut Başkan Ahmet Kuybu yeniden Başkan seçildi.

kmesob126 Mayıs Pazar günü Gaziantep yolu üzerindeki MADO Sarayı’nda gerçekleştirilen ve genel kurul üyelerinin yanı sıra İl-ilçe STK başkanlarının da yoğun katılım sağladığı kurulda konuşan Başkan Ahmet Kuybu; “2005 yılından bu güne şahsıma ve yönetimime vermiş olduğunuz destek ve teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Bana teslim etmiş olduğunuz Esnaf Odalar Birliği bayrağımızı gerek Kahramanmaraş’ta gerek Türkiyemizde zirveye çıkarttığımıza inanıyoruz” dedi.

“ESNAFLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM”

kmesob15Bütün zorluklara rağmen tüm esnafların yanında olarak onların sorunlarını çözme adına adımlar attıklarını kaydeden Kuybu, şöyle devam etti: “Sizleri mahcup etmeden ve sizlerin gurur duyacağı eserler yaptığımıza inanıyoruz. Bizleri en çok başarılı kılan, 2005’ten bugüne oy veren gönül veren bizlere inanan siz değerli yol arkadaşlarımızı mahcup olmama duygusu olmuştur. Biz bu çizgiden asla vazgeçmedik. Dün olduğu gibi bugünde olduğu kadar işlerimiz geriye gitse de haksız rekabetlere maruz kalsak da ahilik kültüründen aldığımız ahlak ile bayrağımız ve ezanımız diyoruz. 24 Haziran tarihinde yapılacak olan kuybuahmetgenel seçimlerinin ülkemize ve esnaflarımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Değişim, gelişim ve her geçen gün gelişen teknoloji, Avrupa Birliği uyum yasaları, kermesler gibi olaylar esnafımızı iş yapamaz hale getirmiştir. Vatandaşlarımızın esnaf ve sanatkârlarımıza sahip çıkmaları istiyoruz.”

İl genelindeki esnaf ve sanatkâr odalarının başkan ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan 300 civarındaki genel kurul üyesinin katılımı ile yapılan seçim sonucunda Ahmet Kuybu yönetimi güven tazeledi. Daha önce yönetimde görev alan Cafer Tepe’nin bu seçimde liste dışı kaldığı ve yerine ise Muhlis Akkurt’ın alındığı görüldü.

ozmustafaEsnaf  ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin Yeni Yönetim Kurulu Asil Üyeleri:

Başkan Ahmet Kuybu, Hacı Mustafa Öz (Kuyumcular Odası), Şeref Özsoy (Bakkallar Odası), Erol Güneş (Fırıncılar Odası), Mükremin Alagöz (Elbistan Berberler Odası), Cuma Güler (Attarlar Odası) ve Muhlis Akkurt (Terziler Odası)

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ: Mustafa Baltacı, Şaban Uçar, İsa Güngör, Alparslan Dikişçioğlu, İrfan Duman, Mustafa Deli, Selahattin Kozan.

DENETİM KURULU ASİL ÜYELER: Derviş Türk, Hakan Topaktaş, kmesob15Kemal Salim.

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ: Mustafa Koç Altunköprü, Mehmet Karaokur, Alaattin Erküçük.

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ: Halit Orhan, Ali Köfte, Âdem Özdemir.

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ: Adem Gökdeniz, Fatih Mehmet Gürsoy, Furkan Eren.

kmesob8İHTİSAS KOMİSYONU ÜYELERİ: Hüseyin Börekçi, Ali Kökcü, Muzaffer Çil. (WWW.EDEAJANS.COM)kmesob2

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER