Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

GARBİ CAFE RESTORAN HİZMETE AÇILDI

Kahramanmaraş’a kafe kültürüne farklı bir konseptle giriş yapan Garbi Cafe Restoran, geçen hafta sonu görkemli bir törenle hizmete açıldı. Şehrin bağ kültürünü kafe konsepti ile birleştirenGarbi Cafe Restoran, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe […]

GARBİ CAFE RESTORAN HİZMETE AÇILDI
13 Mayıs 2018 - 0:18 'de eklendi ve 221 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’a kafe kültürüne farklı bir konseptle giriş yapan Garbi Cafe Restoran, geçen hafta sonu görkemli bir törenle hizmete açıldı.

garbi7Şehrin bağ kültürünü kafe konsepti ile birleştirenGarbi Cafe Restoran, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, meclis üyeleri ve Ak Parti teşkilat üyelerinin de katılımıyla hizmete açıldı.

Ihlamur ağaçları altında, üzüm bağları yanında eşsiz bir doğal ortam sunan Garbi kafe Restoran işletme sahibi Cafer Tatlıbal, Kahramanmaraş’a farklı bir hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşadığını garbi6kaydetti. Şehrin bağ kültürünün ön planda olduğunu kaydeden Tatlıbal, mevcut bağ evini kafe restoran kültürüyle buluşturarak güzel bir çalışma ortaya çıkardıklarını kaydetti.

Ak Parti eski milletvekili Dr. Cafer Tatlıbal, bu güzel işletmenin açılışına katılarak kendisini onurlandıran misafirlerine de ayrı ayrı teşekkür etti.

Açık havada nargile keyfi ve kır bahçesiyle stresten uzak doğal güzellikler vaat eden kafe restoranın hafta sonları özel serpme kahvaltı imkânı sunduğu de bildirildi. Hafta sonu serpme kahvaltıyla tatlibalmüşterilerine özel bir gün vaat eden Garbi Cafe Restoran, Üngüt Mahallesi Sezallar Spor Kompleksi arkasında müşterilerini bekliyor. (Rezervasyon telefon: 0.344 211 07 46— 0.538 861 56 28) (Haber Merkezi)garbi11garbi10garbi8garbi2

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER