Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

ZABITA’DAN FIRIN VE PAZAR DENETİMİ

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta Ekipleri, Ramazan ayının gelmesiyle denetimlerini sıkılaştırdı. Ekipler, ilçede bulunan fırın ve pazar yerlerini denetleyerek çalışmalarını sürdürdü. Ramazan ayında vatandaşın ibadetini gönül rahatlığıyla yerine getirmesi adına Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta Ekipleri de üzerine düşeni yapmak için harekete geçti. Özellikle fırınlarda denetimlerini sıkılaştıran ekipler, sağlıksız koşullarda üretim yapan tesislere gerekli uyarıların yapıldığı bildirildi. Fırınların […]

ZABITA’DAN FIRIN VE PAZAR DENETİMİ
17 Mayıs 2018 - 16:48 'de eklendi ve 143 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta Ekipleri, Ramazan ayının gelmesiyle denetimlerini sıkılaştırdı. Ekipler, ilçede bulunan fırın ve pazar yerlerini denetleyerek çalışmalarını sürdürdü.

zabitadul1Ramazan ayında vatandaşın ibadetini gönül rahatlığıyla yerine getirmesi adına Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta Ekipleri de üzerine düşeni yapmak için harekete geçti.

Özellikle fırınlarda denetimlerini sıkılaştıran ekipler, sağlıksız koşullarda üretim yapan tesislere gerekli uyarıların yapıldığı bildirildi. Fırınların yanı sıra pazar yerlerinde de denetim yapan Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların alışverişlerini gönül rahatlığıyla yapabileceklerini bildirdi. (WWW.EDEAJANS.COM)

zabitadul5 zabitadul6

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER