Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

MHP’NİN ADAY LİSTESİ BELLİ OLDU

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan erken genel seçimler için MHP’nin 27’nci Dönem milletvekili aday listesi açıklandı. MHP lideri Bahçeli, memleketi Osmaniye’den 1’inci sırada listede yer aldı. MHP, 24 Haziran seçimleri için listesini netleştirdi. MHP’nin sosyal medya hesabından paylaşılan listede Genel Başkan Devlet Bahçeli, Osmaniye’den 1. sırada aday oldu. Kahramanmaraş’ta ise beklenildiği gibi, geçen […]

MHP’NİN ADAY LİSTESİ BELLİ OLDU
18 Mayıs 2018 - 3:32 'de eklendi ve 592 kez görüntülendi.

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan erken genel seçimler için MHP’nin 27’nci Dönem milletvekili aday listesi açıklandı. MHP lideri Bahçeli, memleketi Osmaniye’den 1’inci sırada listede yer aldı.

SEFER AYCAN:‘’ACİLEN HÜKÜMET KURULMALIDIR’’ MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ SEFER AYCAN, HÜKÜMETİN KURULMAMASI HALİNDE İSTİKRARIN BİTECEĞİ UYARISINDA BULUNDUMHP, 24 Haziran seçimleri için listesini netleştirdi. MHP’nin sosyal medya hesabından paylaşılan listede Genel Başkan Devlet Bahçeli, Osmaniye’den 1. sırada aday oldu.

Kahramanmaraş’ta ise beklenildiği gibi, geçen günlerde MHP Genel Başkan Yardımcılığına seçilen Prof. Dr. Sefer Aycan listenin ilk sırasında bulunurken, ikinci sırada ise sürpriz bir isim olan Zuhal Karakoç Dora yer aldı. Listenin üst sıralarında yer alması beklenen Ömer Özkan’ın 5. sıraya yazılması ise hayal kırıklığına neden oldu.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili adayları şu isimlerden ozkanomer3oluştu: 1- Prof. Dr. Sefer Aycan (MHP Genel Bşkan Yardımcısı, Öğretim üyesi), 2- Zuhal Karakoç Dora (Müfettiş), 3- Fatih Mehmet Ceyhan (KMS eski Başkanı – işadamı), 4- Sermet Yıldız (MHP Genel Merkez MDK Üyesi, çiftçi), 5- Ömer Özkan (MHP il ve Merkez ilçe eski başkanı- işadamı), 6- Zafer Öner (Avukat), 7- Nusret Güloğlu (Ülkü Ocakları eski başkanı – öğretmen), 8- Mustafa Pehlivan (Yönetici). (WWW.EDEAJANS.COM)zuhalkarakocdora1MHP ADAYLARI

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER