Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

KAYABAŞI’NDAKİ CİNAYET AYDINLATILDI

Kahramanmaraş’ta evinde yalnız yaşayan 79 yaşındaki emekli Nezihe Temel’i boğazından bıçaklayarak öldüren katil zanlısı 24 yaşındaki Uğur Alp Düzdogan, polis ekiplerince yakalandı. Zanlı, yaşlı kadını yüzüğü ve küpesi için öldürdüğünü itiraf etti. Olay, 3 gün önce Dulkadiroğlu İlçesi Kayabaşı Mahallesi 30 Sokakta bulunan bir ikametgâhta meydana gelmişti. Evinde yalnız yaşayan 79 yaşındaki Nezihe Temel yüzünden […]

KAYABAŞI’NDAKİ CİNAYET AYDINLATILDI
20 Mayıs 2018 - 14:02 'de eklendi ve 289 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta evinde yalnız yaşayan 79 yaşındaki emekli Nezihe Temel’i boğazından bıçaklayarak öldüren katil zanlısı 24 yaşındaki Uğur Alp Düzdogan, polis ekiplerince yakalandı. Zanlı, yaşlı kadını yüzüğü ve küpesi için öldürdüğünü itiraf etti.

yaslikadinOlay, 3 gün önce Dulkadiroğlu İlçesi Kayabaşı Mahallesi 30 Sokakta bulunan bir ikametgâhta meydana gelmişti. Evinde yalnız yaşayan 79 yaşındaki Nezihe Temel yüzünden darp edilerek ve boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulunmuştu.

Yaşanan olay sonrası İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği Ekipleri bünyesinde özel bir ekip kurularak geniş çaplı bir araştırma ve soruşturma başlatıldı. Olay yerinde bulunan mahalle sakinleri ile detaylı görüşen polis, aynı zamanda da geniş bir kayabasizanli2alanı kapsayacak şekilde kamera araştırması yaptı.

Olay sokağında bir tespit yapamayan polis, bu defa da alternatif yollar üzerinde uzak çevreyi de kapsayacak bir araştırma yaptı.  Yapılan araştırmada olay yerinin bir üst sokağında bir marketin önünden geçen genç bir şahsın eşkâli üzerinde duran polis, bu şahsın kimliğini tespit etmek için harekete geçti. Kameraya takılan şahsın değişik suçlardan sabıkalı 24 yaşındaki Uğur Alp Düzdogan olduğu belirlendi.

Özel operasyon ekibi aynı gece tespit edilen şüphelinin Serintepe Mahallesindeki ikametine operasyon yaptı. Evde kanlı elbiseler de ele geçirildi. Adres önüne pusu atan polis ekipleri,  şüpheliyi de sabaha karşı ikametine gelirken yakaladı Yakalanan şüphelinin yüzünde olay sebebiyle meydana gelen ölen kadına ait tırnak izleri tespit edildi.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

kayabasizanli4Gözaltına alınan şüpheli polis sorgusunda, öğle saatlerinde yalnız yaşadığını bildiği yaşlı kadının evine gittiğini, cezaevinde bulunan torununun selamını getirdiğini söyleyerek evine girdiğini, kadının kendisine kahvaltı hazırladığını ve balkonda ikram ettiğini, kadının kahvaltı malzemelerini mutfağa koyarken kadına yumruk attığını ve yere düşürdüğünü, sonrasında ise bıçak ile boğazını kestiğini, kulaklarındaki küpeleri ve parmağındaki yüzüğü çalarak olay yerinden kaçtığını itiraf etti. Şüphelinin olaydan bir gün önce Aydın ilinden geldiği ve dövmecilik yapan bir sabıkalı olduğu tespit edildi. Polis yaptığı araştırmada şüphelinin sakladığı yerden çalınan ziynet eşyaları da ele geçirdi. (Haber: Burhan Karagöz / Kahramanmaraş Manşet)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER