Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

SON MODEL ARACINA KAVUŞTU

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin otomobil talihlisi, son model aracına kavuştu. 1 Aralık-26 Nisan tarihleri arasında, 150 TL ve üzerinde alışveriş yapanların katıldığı kampanyanın talihlisi Eshabil Kalaycı’ya, 2018 model otomobili teslim edildi. 59 bin 456 ziyaretçinin, toplam 269 bin 815 kuponla katıldığı kampanyanın kazananı Kalaycı, aracının anahtarını Kahramanmaraş Piazza AVM Müdürü Ufuk Cezmi Bilge’nin elinden […]

SON MODEL ARACINA KAVUŞTU
22 Mayıs 2018 - 22:57 'de eklendi ve 310 kez görüntülendi.

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin otomobil talihlisi, son model aracına kavuştu.

1 Aralık-26 Nisan tarihleri arasında, 150 TL ve üzerinde alışveriş yapanların katıldığı kampanyanın talihlisi Eshabil Kalaycı’ya, 2018 model otomobili teslim edildi.

59 bin 456 ziyaretçinin, toplam 269 bin 815 kuponla katıldığı kampanyanın kazananı Kalaycı, aracının anahtarını Kahramanmaraş Piazza AVM Müdürü Ufuk Cezmi Bilge’nin elinden aldı.

Bir markette müdür olarak çalışan Eshabil Kalaycı, duygularını dile getirecek kelime bulamadığını belirterek, son model otomobilinin yeni doğan çocuğunun şansı olduğunu söyledi.

Babası ve oğluyla birlikte lüks otomobiline kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşayan Kalaycı, daha önce yakın çevresinden kimseye böyle bir hediyenin çıkmadığını; bu yüzden de çok şanslı olduklarını sözlerine ekledi. İHA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER