Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

KARNE ALACAK ÇOCUKLAR BULUŞUYOR

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının bitişini ‘Çocuk Festivali’ ile kutlamaya hazırlanıyor.   Alışveriş merkezi, minik ziyaretçilerini 9 gün sürecek olan Çocuk Festivali’nde ağırlayacak. Karne sevincini yaşayan çocuklar, tatilin ilk haftasında, Piazza’nın düzenlediği festivalle çifte mutluluk yaşayacak. Minik ziyaretçiler, 6-14 Haziran tarihlerinde, açık otoparkta kurulacak olan dev şişme oyuncaklarla tatilin keyfini çıkarmaya başlayacak. […]

KARNE ALACAK ÇOCUKLAR BULUŞUYOR
30 Mayıs 2018 - 13:01 'de eklendi ve 166 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının bitişini ‘Çocuk Festivali’ ile kutlamaya hazırlanıyor.  

kahramanmaras-piazzaAlışveriş merkezi, minik ziyaretçilerini 9 gün sürecek olan Çocuk Festivali’nde ağırlayacak.

Karne sevincini yaşayan çocuklar, tatilin ilk haftasında, Piazza’nın düzenlediği festivalle çifte mutluluk yaşayacak. Minik ziyaretçiler, 6-14 Haziran tarihlerinde, açık otoparkta kurulacak olan dev şişme oyuncaklarla tatilin keyfini çıkarmaya başlayacak.

Bütün bir yılın yorgunluğunu ve stresini atmak için ebeveynleri ile alışveriş merkezine gelen minikler, oyun alanında gönüllerince eğlenerek, hoşça vakit geçirecek.

4-12 yaş arası çocuklar için düzenlenen Piazza Çocuk Festivali; 16.00-22.00 saatleri arasında minikleri misafir edecek. İHA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER