Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

‘ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİM’

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek 2 Haziran’da yapılacak olan Liseye Geçiş Sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi. Yayımladığı mesajında yarınları aydın nesillerin kurtaracağını ifade eden Mahçiçek; “Çocuklarımız uzun zamandır emek harcayıp, çalıştıkları önemli bir sınava girecekler. Diliyorum ki, eğitim hayatlarında çizdikleri yolda başarı ile ilerleyerek, hedeflerine ulaşırlar. Bu ülkenin her zaman güçlü kalmasını istiyorsak, eğitime önem […]

‘ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİM’
02 Haziran 2018 - 0:01 'de eklendi ve 215 kez görüntülendi.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek 2 Haziran’da yapılacak olan Liseye Geçiş Sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi.

Yayımladığı mesajında yarınları aydın nesillerin kurtaracağını ifade eden Mahçiçek; “Çocuklarımız uzun zamandır emek harcayıp, çalıştıkları önemli bir sınava girecekler. Diliyorum ki, eğitim hayatlarında çizdikleri yolda başarı ile ilerleyerek, hedeflerine ulaşırlar. Bu ülkenin her zaman güçlü kalmasını istiyorsak, eğitime önem ve destek vereceğiz. Hedeflerimizi belirleyip, planlı bir şekilde ilerleyeceğiz. Ve en önemlisi önümüze ne engel çıkarsa çıksın vazgeçmeyeceğiz. Bir kez kaybettiysek, kazanana kadar deneyeceğiz. Eğitim bir ülkenin güçlü olabilmesi ve ayakta kalabilmesi için en önemli faktörlerdendir. Bunun bilinci ile hareket edip, sorumluluklarımızı yerine getireceğiz. Öğrencilerimize Allah’tan zihin açıklığı niyaz eder, kolaylıklar dilerim.” şeklinde konuştu.   (WWW.EDEAJANS.COM)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER