Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

DEKANLIĞA HEMŞEHRİMİZ ATANDI

Prof. Dr. Paksoy İslahiye İİBF Dekanlığına atandı.   Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanlığına Prof. Dr. Hacı Mustafa Paksoy’un vekaleten atandığı bildirildi. GAÜN İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hacı Mustafa Paksoy, Gaziantep’in İslahiye ilçesinde bulunan İslahiye İktisadi ve İdari […]

DEKANLIĞA HEMŞEHRİMİZ ATANDI
03 Haziran 2018 - 14:06 'de eklendi ve 260 kez görüntülendi.

Prof. Dr. Paksoy İslahiye İİBF Dekanlığına atandı.  

PROF. DR. PAKSOY İSLAHİYE İİBF DEKANLIĞINA ATANDIGaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanlığına Prof. Dr. Hacı Mustafa Paksoy’un vekaleten atandığı bildirildi.

GAÜN İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hacı Mustafa Paksoy, Gaziantep’in İslahiye ilçesinde bulunan İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanlığına Rektörlükçe vekaleten atandı.

1968 yılında Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde doğan Paksoy, 1990 yılında Anadolu Üniversitesi Kütahya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2013 yılında Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde Profesörlük unvanı aldı.2018 Yılı Şubat ayında Gaziantep Üniversitesi İşletme Bölümü Başkanlığına atandı.

Birçok ulusal ve uluslar arası dergilerde makaleleri yayımlanan ve İngilizce bilen Paksoy, evli ve iki kız çocuğu bulunuyor. İHA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER