Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

ÇİMKO ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU

SANKO Holding şirketlerinden Narlı Çimko Çimento fabrikasında çalışanlar ve aileleri, iftar yemeğinde buluşu.  SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, bir restoranda düzenlenen yemek öncesi yaptığı konuşmada, çalışanların Ramazanını kutladı. Son yıllarda Türkiye üzerine oynanan oyunlar olduğunu belirten Konukoğlu, “Bu oyunlardan kurtulmak için çok çalışmalıyız, kenetlenmeliyiz, üretimi, istihdamı ve ihracatı artırmalıyız, güçlenip oyunları […]

ÇİMKO ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU
06 Haziran 2018 - 19:40 'de eklendi ve 166 kez görüntülendi.

SANKO Holding şirketlerinden Narlı Çimko Çimento fabrikasında çalışanlar ve aileleri, iftar yemeğinde buluşu. 

ÇİMKO ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTUSANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, bir restoranda düzenlenen yemek öncesi yaptığı konuşmada, çalışanların Ramazanını kutladı.

Son yıllarda Türkiye üzerine oynanan oyunlar olduğunu belirten Konukoğlu, “Bu oyunlardan kurtulmak için çok çalışmalıyız, kenetlenmeliyiz, üretimi, istihdamı ve ihracatı artırmalıyız, güçlenip oyunları bozmalıyız” dedi.

ÇİMKO Çimento ve Beton Yönetim Kurulu Başkanı da olan Konukoğlu, ÇİMKO ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU“Bir ve beraber olduktan, ekonomimizi güçlü tuttuktan sonra bırakın bizi huzursuz etmeye, ülkemiz ve milletimiz üzerine oyun kurmaya dahi kimse teşebbüs edemeyecek” diye konuştu.

SANKO Holding tarafından organize edilen yemeğe Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Kadir Saltalı, Pazarcık Belediye BaşkanıYakup Hamdi Bozdağ, Kahramanmaraş Bölge Çalışma Müdürü Ali Yüce, Çimko Çimento Genel Müdürü Cenker Mirzaoğlu, Pazarcık Askerlik Şube Başkanı Teğmen  Ahmet  Korkmaz, ÇİMKO ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTUPazarcık İlçe Emniyet Müdürü Erdal Murat Balsu, Pazarcık Komando Bölük Komutanı Mikail Dökme, İlçe Jandarma Komutanı Abdülkadir Yağar, Eski Narlı Belediye Başkanı Metin Ergücen, Sulama Birliği Başkanı Mehmet Ergücen, Sanko Özel Güvenlik Genel Müdürü Ferhat Arslan,Pazarcık Müftü Vekili Ahmet Sevinç ve Narlı Jandarma Karakol Komutanı Yakup Çürümez katıldı.

İftar yemeğinin ardından kurumda 10 yıl ve daha fazla süreden beri çalışan 35 kişiye içerisine lazerle fotoğrafları işlenmiş kristal plaket, ÇİMKO ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTUİstanbul Altın Rafinesinden SANKO logosu bastırılmış özel tam altın ve takım elbise armağan edildi.

Plaket ve hediyelerin verilmesinden sonra, yapılan çekilişte şanslı çalışanlar 2 tam ve 2 yarım altın kazandı. İHAÇİMKO ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTUÇİMKO ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU

                                                                                 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER