Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

ÇUKUROVA ZİRVESİ’NDE BULUŞTULAR

İhlas yöneticileri, çalışanları ve gönül dostları, Çukurova Zirvesi’nde İhlas Pazarlama Adana Bölge Müdürlüğü’nün düzenlediği geleneksel iftar programında bir araya geldi.  Adana baro tesislerinde düzenlenen iftar programına İhlas Pazarlama Genel Müdürü Orhan Korkusuz, Ofisler Direktörü Yakup Özaydın, Dağıtım Direktörü Yusuf Güler, Mağazalar Direktörü Halil Çağlar ile Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Gaziantep ve Kahramanmaraş‘ın bölge temsilcileri katıldı. […]

ÇUKUROVA ZİRVESİ’NDE BULUŞTULAR
07 Haziran 2018 - 12:45 'de eklendi ve 182 kez görüntülendi.

İhlas yöneticileri, çalışanları ve gönül dostları, Çukurova Zirvesi’nde İhlas Pazarlama Adana Bölge Müdürlüğü’nün düzenlediği geleneksel iftar programında bir araya geldi. 

İHLAS PAZARLAMA YÖNETİCİLERİ VE ÇALIŞANLARI ÇUKUROVA ZİRVESİ'NDE BULUŞTU BARO TESİSLERİ'NDE DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA İHLAS PAZARLAMA GENEL MÜDÜRÜ ORHAN KORKUSUZ VE DİREKTÖRLER DE KATILDIAdana baro tesislerinde düzenlenen iftar programına İhlas Pazarlama Genel Müdürü Orhan Korkusuz, Ofisler Direktörü Yakup Özaydın, Dağıtım Direktörü Yusuf Güler, Mağazalar Direktörü Halil Çağlar ile Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Gaziantep ve Kahramanmaraş‘ın bölge temsilcileri katıldı.

İhlas Pazarlama Adana Bölge Müdürü Cumali Geleri’nin evsahipliğini yaptığı iftar programına, İhlas holdingin değişik birimlerinden çok sayıda çalışanın yanısıra eski çalışanlar ve İhlas’a muhabbet duyan gönül dostları da katıldı. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen program, İHLAS PAZARLAMA YÖNETİCİLERİ VE ÇALIŞANLARI ÇUKUROVA ZİRVESİ'NDE BULUŞTU BARO TESİSLERİ'NDE DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA İHLAS PAZARLAMA GENEL MÜDÜRÜ ORHAN KORKUSUZ VE DİREKTÖRLER DE KATILDIokunan iftar öncesi okunan ilahiler ve dualarla bereketlendi. İftar programının ardından Genel Müdür Orhan Korkusuz, bölge temsilcileri ve birim yöneticileri ile biraraya gelerek hizmetler, pazarlama faaliyetleri ve gazete abonelikleri konusunda istişare etti. (İHA)

 

 

İHLAS PAZARLAMA YÖNETİCİLERİ VE ÇALIŞANLARI ÇUKUROVA ZİRVESİ'NDE BULUŞTU BARO TESİSLERİ'NDE DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA İHLAS PAZARLAMA GENEL MÜDÜRÜ ORHAN KORKUSUZ VE DİREKTÖRLER DE KATILDI

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER