Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

EŞİ TARAFINDAN SUÇLANAN KOCA KONUŞTU

Kahramanmaraş’ta 2 hafta önce kayınvalidesinin evine molotof kokteyli atarak kundakladığı iddia edilen Eshabil Balbars, evi kendisinin yakmadığını belirterek, eşinin kendisini aldattığını, sevgilisine darp ettirdiğini ileri sürdü. Dulkadiroğlu ilçesi Turan Mahallesi’nde yaşayan C.B. ile kocası Eshabil Balbars, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmaya karar verdi. 9 yıl önce evlendiği eşinden 7 yaşında Hayriye ve 3 yaşında Duran isminde […]

EŞİ TARAFINDAN SUÇLANAN KOCA KONUŞTU
13 Haziran 2018 - 13:41 'de eklendi ve 106 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta 2 hafta önce kayınvalidesinin evine molotof kokteyli atarak kundakladığı iddia edilen Eshabil Balbars, evi kendisinin yakmadığını belirterek, eşinin kendisini aldattığını, sevgilisine darp ettirdiğini ileri sürdü.

KAYINVALİDESİNİN EVİNE MOLOTOF ATTIĞI İLERİ SÜRÜLEN KOCA KONUŞTU KAHRAMANMARAŞ'TA 2 HAFTA ÖNCE KAYINVALİDESİNİN EVİNE MOLOTOF KOKTEYLİ ATTIĞI İDDİA EDİLEN ESHABİL BALBARS, EVİ KENDİSİNİN YAKMADIĞINI ÖNE SÜRDÜ BALBARS: "NİKAHDulkadiroğlu ilçesi Turan Mahallesi’nde yaşayan C.B. ile kocası Eshabil Balbars, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmaya karar verdi.

9 yıl önce evlendiği eşinden 7 yaşında Hayriye ve 3 yaşında Duran isminde 2 çocuğu bulunan Eshabil Balbars, eşinin başka bir kişiyle görüştüğü için boşamak istediğini ve eşine tazminat davası açtığını söyleyerek, kayınvalidesinin evini molotof kokteyliyle yakmadığını öne sürdü.

Yaklaşık 3 aydır çocuklarını göremediğini söyleyen Balbars, şunları kaydetti: “Televizyonda haberlere çıkan benim 9 yıllık nikahlı eşim. Yıllardır sigortalı işte çalışıp aileme baktım ve 2 tane de çocuğum var. Eşimin beni aldattığı şüphesiyle takip ettim ve buldum. Kanıtlayınca da babası ve annesinin evine gönderdim. ‘Ben artık ayrılmak istiyorum, yürütemeyeceğim’ dedim. Beraber yaşadığı sevgilisine beni vurdurttu. Evi benim yaktığımı söylemişler, evi ben yakmadım. Silahlı saldırıda bulunmuş demişler KAYINVALİDESİNİN EVİNE MOLOTOF ATTIĞI İLERİ SÜRÜLEN KOCA KONUŞTU KAHRAMANMARAŞ'TA 2 HAFTA ÖNCE KAYINVALİDESİNİN EVİNE MOLOTOF KOKTEYLİ ATTIĞI İDDİA EDİLEN ESHABİL BALBARS, EVİ KENDİSİNİN YAKMADIĞINI ÖNE SÜRDÜ BALBARS: "NİKAHben yapmadım. Kesinlikle benimle alakası bile yok, suçlarını bastırmak için böyle bir yalana başvurmuşlar. Gördüğünüz gibi telefonumda fotoğrafı var, bu insanın benim nikahlı eşim ile dağlarda bağlarda ne işi olabilir. Cumhurbaşkanımızdan yardım istemişler, Cumhurbaşkanımız da gerçekleri görsün. Ben işte bu yüzden ayrıldım, boşanma aşamasındayım ve bunları Allah’a havale ettim. 2 buçuk aydan beri çocuklarımın nerede olduğunu bilmiyorum. Benden yana uzaklaştırma almışlar. Yani telefonla çocuklarımı arayıp bile soramıyorum. Ama KAYINVALİDESİNİN EVİNE MOLOTOF ATTIĞI İLERİ SÜRÜLEN KOCA KONUŞTU KAHRAMANMARAŞ'TA 2 HAFTA ÖNCE KAYINVALİDESİNİN EVİNE MOLOTOF KOKTEYLİ ATTIĞI İDDİA EDİLEN ESHABİL BALBARS, EVİ KENDİSİNİN YAKMADIĞINI ÖNE SÜRDÜ BALBARS: "NİKAHmahkeme gününü bekliyorum.” İHA

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER