Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

SELE DÖNÜŞEN YAĞIŞ HAYATI FELÇ ETTİ

Kahramanmaraş’ta aniden bastıran sağanak yağış, su baskınlarına neden oldu. Bir otomobil sele kapıldı, suda yuvarlanan bir kişi ise kurtarıldı. Kahramanmaraş’ta saat 16.00 itibariyle etkili olan sağanak yağış, sele dönüştü. Bardaktan boşanırcasına yağan yağmur, ev ve iş yerinde su baskınlarına neden olurken, araçlar derinliği 30 santimi bulan su altında kaldı. Bir otomobil sel sularına kapıldı. Suda […]

SELE DÖNÜŞEN YAĞIŞ HAYATI FELÇ ETTİ
13 Haziran 2018 - 19:51 'de eklendi ve 143 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta aniden bastıran sağanak yağış, su baskınlarına neden oldu. Bir otomobil sele kapıldı, suda yuvarlanan bir kişi ise kurtarıldı.

KAHRAMANMARAŞ'TA SELE DÖNÜŞEN YAĞIŞLAR HAYATI FELÇ ETTİ ANİDEN BASTIRAN SAĞANAK YAĞIŞ, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU, OTOMOBİL SELE KAPILDI, SUDA YUVARLANAN BİR KİŞİ KURTARILDI BAZI İŞ YERLERİ VE ARAÇLAR SULAR ALTINDA KALDIKahramanmaraş’ta saat 16.00 itibariyle etkili olan sağanak yağış, sele dönüştü. Bardaktan boşanırcasına yağan yağmur, ev ve iş yerinde su baskınlarına neden olurken, araçlar derinliği 30 santimi bulan su altında kaldı. Bir otomobil sel sularına kapıldı. Suda yuvarlanan bir kişi vatandaşlar tarafından kurtarıldı, bir kameriye ise devrildi.

Aniden bastıran sağanak yağışa hazırlıksız yakalanan vatandaşlar ise çevrede bulunan iş yerlerine sığındı.

sel4Kahramanmaraş’a şehir dışından gelen bir vatandaş, “İlk defa böyle bir yağmur gördüm. Allah’ın rahmeti. Sanki gök boşalmış” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler su baskınlarının olduğu bölgelerde temizlik çalışmalarına başlarken, itfaiye ekipleri araçlarıyla yollarda mahsur kalan vatandaşları kurtarma çalışmalarını sürdürüyor. İHAKAHRAMANMARAŞ'TA SELE DÖNÜŞEN YAĞIŞLAR HAYATI FELÇ ETTİ ANİDEN BASTIRAN SAĞANAK YAĞIŞ, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU, OTOMOBİL SELE KAPILDI, SUDA YUVARLANAN BİR KİŞİ KURTARILDI BAZI İŞ YERLERİ VE ARAÇLAR SULAR ALTINDA KALDI KAHRAMANMARAŞ'TA SELE DÖNÜŞEN YAĞIŞLAR HAYATI FELÇ ETTİ ANİDEN BASTIRAN SAĞANAK YAĞIŞ, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU, OTOMOBİL SELE KAPILDI, SUDA YUVARLANAN BİR KİŞİ KURTARILDI BAZI İŞ YERLERİ VE ARAÇLAR SULAR ALTINDA KALDI sel6 sel7 sel8sel5

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER