Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

“ÖLÜMLERİN SEBEBİ ALTYAPI EKSİKLİĞİ”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç, dün Kahramanmaraş’ta yaşanan sel felaketi sonucu bir anne ile 2 oğlu olmak üzere toplam 3 kişinin hayatını kaybetmesiyle ilgili olarak basın açıklaması yaptı. Ölümlerin sebebinin alt yapı eksikliğinden kaynaklandığını ileri süren Ali Öztunç açıklamasında şunları kaydetti: “Bugün (dün) Memleketimiz Kahramanmaraş’ta maalesef […]

“ÖLÜMLERİN SEBEBİ ALTYAPI EKSİKLİĞİ”
14 Haziran 2018 - 2:25 'de eklendi ve 192 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç, dün Kahramanmaraş’ta yaşanan sel felaketi sonucu bir anne ile 2 oğlu olmak üzere toplam 3 kişinin hayatını kaybetmesiyle ilgili olarak basın açıklaması yaptı.

KAHRAMANMARAŞ'TA SEL FELAKETİNİN BİLANÇOSU AĞIR OLDU ANNE VE İKİ ÇOCUĞU SEL BASKININDA HAYATINI KAYBETTİÖlümlerin sebebinin alt yapı eksikliğinden kaynaklandığını ileri süren Ali Öztunç açıklamasında şunları kaydetti:

“Bugün (dün) Memleketimiz Kahramanmaraş’ta maalesef sel felaketi yaşandı. Öncelikle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine de başsağlığı diliyorum. Yine tüm yaralılara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Evet bu bir doğal felakettir. Evet bunu böyle görmek gerekir ancak doğal afet sonucu hasarın bu kadar büyük olmasındaki temel sebep de altyapı eksikliğidir. Tüm yetkililerin ve şehri yönetenlerin bu afeti, bu seli iyi değerlendirmesi gerekir. Bu KAHRAMANMARAŞ'TA SEL FELAKETİNİN BİLANÇOSU AĞIR OLDU ANNE VE İKİ ÇOCUĞU SEL BASKININDA HAYATINI KAYBETTİçağda bir şehir merkezimizde insanlar sel yüzünden ölüyorsa bu altyapı eksikliğindendir. Gereksiz harcamalarla şehri süsleyip sadece görüntüye çalışanların artık altyapının önemini görmesi gerekir. Büyükşehir Belediyesi’nin kentin altyapısını, yollarını, doğru kentleşmeyi bir kez daha değerlendirip, eksikliklerini gidermesi gerekir. 2018 Türkiye’sinde yağan yağmurdan dolayı 3 insanımızın hayatını kaybetmesi kabul edilemez. Ben tekrar tüm Kahramanmaraş’a ve ülkemize geçmiş olsun diyorum. Bir an önce hasar tespitinin ve gerekli yardımların yapılması gerekli. Bu noktada iktidara sesleniyoruz. Zorda ANNE VE ÇOCUKLARI SELDE EVLERİNDE BOĞULDUolan vatandaşlara ödemesini yapın. Bize düşen ne varsa da yaparız. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.”  (WWW.EDEAJANS.COM)         

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER