Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

“ARTIK EKONOMİYE ODAKLANMALIYIZ”

Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpasatan; “Ülkemizde son 3 yılda 4 farklı seçim yaşadık. Artık ekonomiye, reformlara odaklanmalıyız” dedi. 24 Haziran seçimlerine katılımın yüksek olmasının demokrasiye olan inancı gösterdiğine dikkat çeken Ali Arpasatan, seçimi değerlendirdiği açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Bu seçimde ittifaklar suretiyle uzlaşma kültürü açısında çok önemli kazanımlar elde […]

“ARTIK EKONOMİYE ODAKLANMALIYIZ”
01 Temmuz 2018 - 14:11 'de eklendi ve 423 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpasatan; “Ülkemizde son 3 yılda 4 farklı seçim yaşadık. Artık ekonomiye, reformlara odaklanmalıyız” dedi.

arpasatan124 Haziran seçimlerine katılımın yüksek olmasının demokrasiye olan inancı gösterdiğine dikkat çeken Ali Arpasatan, seçimi değerlendirdiği açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Bu seçimde ittifaklar suretiyle uzlaşma kültürü açısında çok önemli kazanımlar elde ettik. Ben bu meclisin uzlaşma içinde başarılı işler yapacağına inanıyorum. Ülkemizde son 3 yılda 4 farklı seçim yaşadık. Artık ekonomiye, reformlara odaklanmalıyız. Piyasa ekonomisinin hukuksal ve kurumsal alt yapısının güçlendirilmesi, dış politikada ise barışçıl, iyi komşuluk ile ekonomik ve ticari diplomasinin ön plana çıkarılması konuları Cumhurbaşkanımızın icra programında yer almalıdır. Ticaret savaşlarının başlamış olduğu küresel ortamda ekonomik adımlar uzun vadeli atılmalı, mesleki eğitime ve sanayi de digital dönüşüme öncelik vermeliyiz. Halkımız, sorunlarına ve beklentilerine yönelik çözümü her zaman olduğu gibi seçimde, sandıkta gördü. Demokrasi adına bu önemli ve kıymetli bir toplumsal özelliğimiz. Oluşan neticenin hayırlı olmasını diliyorum.” (WWW.EDEAJANS.COM)

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER