Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

İŞTE MARAŞ’TA STRES ATMANIN YENİ YOLU

Kahramanmaraş’ta 3 farklı noktada bulunan boks makineleri stres atmak isteyenlerin kullandığı araçların başında yer alıyor. Dulkadiroğlu ilçesi İsmetpaşa Mahllesi’nde farklı noktalarda yer alan boks makineleri, artan iş temposundan kurtulmak isteyenlerin uğrak yeri haline geldi. Özellikle, gençler tarafından tercih edilen boks makinesine, puanlama sitemi sayesinde 1 lira karşılığında iki kez yumruk atılıyor. Çevreye verdiği rahatsızlıktan dolayı […]

İŞTE MARAŞ’TA STRES ATMANIN YENİ YOLU
08 Temmuz 2018 - 13:49 'de eklendi ve 147 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta 3 farklı noktada bulunan boks makineleri stres atmak isteyenlerin kullandığı araçların başında yer alıyor.

(ÖZEL) STRES ATMANIN YENİ YOLU 'BOKS MAKİNESİ' BOKS MAKİNESİ KİMİNİ RAHATLATIYOR KİMİNİ RAHATSIZ EDİYOR ÇEVRE RAHATSIZLIĞI İLE BİLİNEN BOKS MAKİNELERİNİN GECE YERİNE GÜN İÇİNDE KULLANILMASI İSTENİYORDulkadiroğlu ilçesi İsmetpaşa Mahllesi’nde farklı noktalarda yer alan boks makineleri, artan iş temposundan kurtulmak isteyenlerin uğrak yeri haline geldi.

Özellikle, gençler tarafından tercih edilen boks makinesine, puanlama sitemi sayesinde 1 lira karşılığında iki kez yumruk atılıyor.

Çevreye verdiği rahatsızlıktan dolayı da zaman zaman şikayetler alan iş yeri sahipleri, makinelerinin gün içinde kullanılması istiyor.

8 yaş üzeri insanların makineyi kullanabildiğini söyleyen işletmeci Ümit Orçan, insanları rahatsız etmeme adına makinenin gece kullanılmamasını istedi.

(ÖZEL) STRES ATMANIN YENİ YOLU 'BOKS MAKİNESİ' BOKS MAKİNESİ KİMİNİ RAHATLATIYOR KİMİNİ RAHATSIZ EDİYOR ÇEVRE RAHATSIZLIĞI İLE BİLİNEN BOKS MAKİNELERİNİN GECE YERİNE GÜN İÇİNDE KULLANILMASI İSTENİYORStres atmanın güzel bir oyun taktiğiyle giderildiğini dile getiren Orçan, “Bu oyunun kesinlikle haramı yoktur, tamamen eğlenceye dayalıdır, 8 yaş ve üzeri insanların stres atma aracıdır. Çevreden insanların rahatsız ve şikayet ettiği durumlar oluyor. Biz bu aleti genellikle gündüz saatlerinde kullandırıyoruz. Akşam saat 20.00’da kapatıyoruz. Özellikle küçük çocukların rahatsız olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Örneğin etrafına branda ve yalıtım gibi durumlar olursa, sesin daha az olacağına inanıyorum. Boks makinesi bulunan diğer esnaflarımızdan da sabah saat 08.00 ve akşam saat 20.00 Aralığında kullandırmalarını rica ediyorum” dedi.

İnsanların özgür olduğunu ancak başkalarının rahatsız edilmeden yaşaması gerektiğini söyleyen Ertan Kazan, “Günümüzde insanların birçoğu stres içerisinde ve farklı yöntemlerle bu streslerini üzerlerinden atar. Burada da stres atılır ve öfkesini yener gider. İnsanlar özgürdür, ancak başkalarını rahatsız etmemek kaydıyla. Çevreyi rahatsız eden onca şeyler varken bu gibi şeyler insanları rahatsız etmesinin önemli olmadığını düşünüyorum” dedi.

Makinelerin kapalı alanda kullanılması gerektiğini dile getiren bir başka vatandaş ise, rahatsız olduklarını söyledi. İHA

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER