Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

KARDA ‘KERVAN DONDURMA’ KEYFİ

Kahramanmaraş’ın tanınmış dondurma firmalarından Kervan, lapa lapa yağan karın altında müşterilerine ücretsiz dondurma ikram etti.

KARDA DONDURMA KEYFİ KAHRAMANMARAŞ'TA BİR FİRMA, LAPA LAPA YAĞAN KARIN ALTINDA MÜŞTERİLERİNE ÜCRETSİZ DONDURMA İKRAM ETTİTüm yurdu etkisi altına alan kar yağışının Kahramanmaraş’ta da görülmesiyle birlikte, cadde ve sokaklara akın eden vatandaşlar, karın altında dondurma keyfi yaptı.

Trabzon Bulvarı üzerinde yer alan iş yerinin önünde kar yağışıyla dışarı çıkan vatandaşlara dondurma ikram eden Kervan Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Kahramanmaraş dondurmasını biliyorsunuz. Dünyaca ünlü bir dondurmadır. Bilindiği üzere yazın çok tüketiyoruz. Kışın da karın altında bu şekilde dondurma yiyoruz. Misafirlerimize ikram ediyoruz. Çünkü Kahramanmaraş KARDA DONDURMA KEYFİ KAHRAMANMARAŞ'TA BİR FİRMA, LAPA LAPA YAĞAN KARIN ALTINDA MÜŞTERİLERİNE ÜCRETSİZ DONDURMA İKRAM ETTİdondurmasının özelliği keçi sütü, salebi ile doğallığıdır. İnsanlarımıza hiçbir şekilde zararlı değildir. Kışın kar altında dahi bu dondurmayı rahatlıkla yiyebiliriz. Kesinlikle hiçbir zararı yoktur. Bademcik ameliyatında da özellikle doktorlarımız Kahramanmaraş dondurmasının tüketilmesini tavsiye eder. Karın altında ilgi gayet iyi. Çünkü Maraş dondurmasının özelliği insan sağlığına faydalı olmasıdır. Karda dondurma keyfini her yıl geleneksel olarak sürdürmeyi planlıyoruz” dedi.

KARDA DONDURMA KEYFİ KAHRAMANMARAŞ'TA BİR FİRMA, LAPA LAPA YAĞAN KARIN ALTINDA MÜŞTERİLERİNE ÜCRETSİZ DONDURMA İKRAM ETTİKar yağışına aldırmadan dondurma almak için sıraya giren vatandaşlar, işletme sahibine jestinden dolayı teşekkür etti. İHAKARDA DONDURMA KEYFİ KAHRAMANMARAŞ'TA BİR FİRMA, LAPA LAPA YAĞAN KARIN ALTINDA MÜŞTERİLERİNE ÜCRETSİZ DONDURMA İKRAM ETTİ

05 Ocak 2016 - 20:47 'de eklendi ve 7569 kez görüntülendi.
Etiketler :
ÇOCUKLAR LEGO FESTİVALİ’NDE BULUŞTU ÇOCUKLAR LEGO FESTİVALİ’NDE BULUŞTU
KUŞLARA TÜRK SANAT MÜZİĞİ DİNLETİYOR KUŞLARA TÜRK SANAT MÜZİĞİ DİNLETİYOR
LEGO FESTİVALİ PİAZZA AVM’DE BAŞLIYOR LEGO FESTİVALİ PİAZZA AVM’DE BAŞLIYOR
150 TL’YE SIFIR KİLOMETRE OTOMOBİL 150 TL’YE SIFIR KİLOMETRE OTOMOBİL
KAHRAMANMARAŞ’TA YETİM ŞENLİĞİ  KAHRAMANMARAŞ’TA YETİM ŞENLİĞİ 
PİAZZA’DA SİNEMA BİLETİ 8 TL   PİAZZA’DA SİNEMA BİLETİ 8 TL  
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ