Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

KAHRAMANMARAŞLI OLAMAZSINIZ SİZ!

Aklını, inancını, kişiliğini, karakterini ABD’deki şarlatanın emrine verenler elbette Sütçü İmamların, Senem Ayşelerin torunu olamaz. 17-25 Aralık’ta ilk emareleri görülen, 15 Temmuz’da artık gizli saklı tarafı kalmayan vatan hainleriyle birlik olanlar nasıl bu kahraman şehrin hemşerisi olur ki zaten? Polisinin yaptığı çalışmaların analizini yaptığımda 25 yıllık mesleki tecrübemde şunu gördüm ki; bu hainlerin amacı sadece […]

KAHRAMANMARAŞLI OLAMAZSINIZ SİZ!
10 Eylül 2016 - 0:47 'de eklendi ve 7877 kez görüntülendi.

Aklını, inancını, kişiliğini, karakterini ABD’deki şarlatanın emrine verenler elbette Sütçü İmamların, Senem Ayşelerin torunu olamaz.

arslan17-25 Aralık’ta ilk emareleri görülen, 15 Temmuz’da artık gizli saklı tarafı kalmayan vatan hainleriyle birlik olanlar nasıl bu kahraman şehrin hemşerisi olur ki zaten?

Polisinin yaptığı çalışmaların analizini yaptığımda 25 yıllık mesleki tecrübemde şunu gördüm ki; bu hainlerin amacı sadece Türkiye’yi değil, dünyayı ele geçirmekmiş.

Çünkü bu hainler, Pensilvanya’daki şarlatanı Kâinatın İmamı diye gören bir zihniyete sahip.

Kahramanmaraş polisinin çalışmalarını takip ederken, bu şehirdeki FETÖ’cülerin sapkın bir zihniyetin esiri olarak şarlatan FETÖ’nün emirlerini sorgulamadan itaat ettiklerini, seçilmişlik paranoyası ile Alamut kalesinin haşhaşileri gibi robotlaştıklarını anlamamak için akılsız olmak gerekiyor.

“Bize vatana ihanet” gibi görünen şey FETÖ’cüler için bir şey ifade etmiyor.

Onların önceliği, kimliği haline gelmiş örgütün emirlerini yerine getirmek.

Bize kutsal olan vatan onlara göre kutsal olan FETÖ itinin emirlerini uygulamak.

O ite hizmet etmeyi kutsal hizmet gören sapkınlar, o gece sokağa çıkanları ‘sürü’ gibi tarif eden FETÖ itine sadece fikir olarak değil, namuslarını bile gözünü kırpmadan hiç tereddüt etmeden teslim edecek kadar beyinleri hipnoz edilmiş kuklalardır.

Bugün dahi FETÖ itinin peşinden gitmekten geri kalmayıp emniyetin nezarethanesinde “Bu yaşadığımız canımızın kefaleti. Kimse birbirini ele vermesin. Biz bir şey yapmadık” diyecek kadar bağıran alçak kadar, “Fetullah Gülen terör örgütü mensubu değildir” diyecek kadar yavşaklaşanlarla aynı şehirde yaşamak biliyorum ki Kahramanmaraş’ın öz evlatlarına utanç veriyordur.

Ama hiçbir güç bu vatan hainleriyle mücadelede bizleri alıkoymayacaktır.

Bu soysuzlarla kanımızın son damlasına kadar savaşacağız.

Çünkü hainlere karşı Sayın Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Emniyet Müdürümüz, Cumhuriyet Savcılarımız ve emniyetimizin cefakâr şube müdürleri, bunu bir görev değil, vatan borcu, Allah’a karşı yapılan bir ibadet gibi görüyorlar.

Allah bu soysuzlarla mücadele eden herkesten razı olsun.

İyi ki varlar, iyi ki bu kahraman şehirde görev yapıyorlar.

Cumanız mübarek olsun…

 

Sırrıberk Arslan

(Kaynak: Sabah Güney, 09.09.2016)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER