Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

KESİN SESİNİZİ ZİBİDİ SALYANGOZLAR…

Kahramanmaraş’a Cumhuriyet tarihinin en büyük siyasi makamını kazandıran AK Parti Kahramanmaraş milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Av. Veysi Kaynak hakkında bugünlerde bazı zibidiler zırıltı çıkarmaya çalışıyorlar. Güya kendilerince bir algı operasyonu yaparak siyasi gururumuz Veysi Kaynak gibi değerli bir ismi FETÖ ile bağlantılı imiş gibi göstermek istiyorlar. Peh peh peh….Buna kargalar bile gülmez. Bu algıcılara seslenmek […]

KESİN SESİNİZİ ZİBİDİ SALYANGOZLAR…
13 Ekim 2016 - 3:02 'de eklendi ve 9122 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’a Cumhuriyet tarihinin en büyük siyasi makamını kazandıran AK Parti Kahramanmaraş milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Av. Veysi Kaynak hakkında bugünlerde bazı zibidiler zırıltı çıkarmaya çalışıyorlar.

Güya kendilerince bir algı operasyonu yaparak siyasi gururumuz Veysi Kaynak gibi değerli bir ismi FETÖ ile bağlantılı imiş gibi göstermek istiyorlar. Peh peh peh….Buna kargalar bile gülmez.

Bu algıcılara seslenmek istiyorum:

Sizler; kalemlerini satan, şeytan-ı FETO’YA kul olmuş eşek-i mahlûkatlar, bu ülke sizin gibi ruhunu şeytana teslim edenlerden çok çekti.

Milli Görüş geleneğinden gelen Sayın Kaynak, bu memlekette Belediye Başkan Yardımcılığı, kısa dönem Belediye başkanlığı, il başkanlığı, milletvekilliği, Adalet Bakan Yardımcılığı gibi önemli görevler yapmış olup, gerek Kahramanmaraş halkının gerekse de Sayın Cumhurbaşkanımızın çok yakından tanıdığı bir değerdir.

Sayın Veysi Kaynak ve sülalesini ben çok evvelden beri bilirim.

Oniki yıl önce FETO hakkında yazdığım zehir zıkkım makalem üzerine beni bizzat arayarak tebrik eden Veysi Kaynak hakkında yapılan densizliği nefretle kınıyor; kardinalin has kulu zibidilerine ve mahalli işbirlikçilerine (ulan, Müslüman mahallesinde salyangoz satanın olup olacağı SALYANGOZLUKTUR) diyorum.

Kahramanmaraşlı kendisine yapılan şerefsizliği ve bunu yapanı hiç affetmez.

Dilinizi müsait yerinize sokun ve zibidilik etmeyin kardinalin has kulu soytarılar.

Anladınız mı….

 

Karaozan ESHABİL KARADEMİR

 GSM: 0. 536 848 95 15

e-mail: eshabilkarademir@mynet.com

 

(*) Salyangoz; yumuşakçalar (Mollusca) şubesinin Orthogastropoda sınıfındaki kabuklu kara hayvanlarının ortak adı.

Salyangozlar, tatlısularda, denizlerde ve bütün çevrede görülebilen hayvanlardır. Nemli yerlerde bulunurlar ve yağışın bol olduğu ve havanın tam soğumadığı sonbahar aylarında sürekli görülürler. Vücutlarında bol miktarda su bulunduğu için çok soğuk havalarda donarlar. Çok sıcak havalarda ise su kaybederek kuruyabilirler. Geçtikleri yerlerde iz bırakmalarını sağlayan parlak renkli sümüksü bir sıvı üretirler.

Kabuklarıyla gövdelerinin arasındaki kurumuş sümüksü sıvı, vücutlarındaki nemi kaybetmemelerini sağlar. Kışın toprak altına ya da ağaç kovuklarına girerek etkinliklerini azaltırlar. Yazın çok sıcak olduğunda da benzer şeklide davranırlar. Çoğunlukla otobur olmakla beraber, etobur ya da hepçil olabilirler. Salyangozlar en çok yağmur yağdığında ortaya çıkarlar. (Kaynak: Vikipedi)

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER