Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

BU KAPIDAN SİZE KEMİK ÇIKMAZ

Kahramanmaraşımızın siyasi gururu; Başbakan yardımcısı Sn. Veysi Kaynak hakkında özellikle sol basın-yayın organlarında ısrarlı bir şekilde (hiç tutmamasına rağmen) yıpratma kampanyası yürütülmeye çalışılıyor. Güya Sayın Kaynak‘ın FETÖ mensubu, Yargıtay imamı olduğu iddia edilen bir avukatla (-ki 17/25 öncesinde AK Parti’ye yakınlığı herkes tarafından malum olan kişi) yakınlığı ileri sürülerek, yine güya soruşturmaların selameti açısından Başbakan […]

BU KAPIDAN SİZE KEMİK ÇIKMAZ
23 Ekim 2016 - 13:31 'de eklendi ve 8742 kez görüntülendi.

Kahramanmaraşımızın siyasi gururu; Başbakan yardımcısı Sn. Veysi Kaynak hakkında özellikle sol basın-yayın organlarında ısrarlı bir şekilde (hiç tutmamasına rağmen) yıpratma kampanyası yürütülmeye çalışılıyor.

Güya Sayın Kaynak‘ın FETÖ mensubu, Yargıtay imamı olduğu iddia edilen bir avukatla (-ki 17/25 öncesinde AK Parti’ye yakınlığı herkes tarafından malum olan kişi) yakınlığı ileri sürülerek, yine güya soruşturmaların selameti açısından Başbakan Yardımcılığı ve dolayısı ile MGK üyeliğinden çekilmesi isteniyor. (Emriniz olur.)

Bu kadarına da gerçekten pes doğrusu….Kardeşim; varsa bir somut deliliniz koyun ortaya…Olmadığına göre bu ‘çamur at izi kalsın’ türü demode işleri bırakın artık. Güneş balçıkla sıvanmaz. Çok komik oluyorsunuz.

Mesela; Sayın Veysi Kaynak‘ın defalarca ABD’ye gittiğini ima ettiniz. Yaptığımız araştırmada ömrü hayatında sadece bir defa o da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile geçen günlerde ABD’ye gittiğini öğrendik.

Sayın Başbakan Binali Yıldırım da müteaddid defalar ve hatta dünkü konuşmasında partilerinde FETÖ’cü barınamayacağını söyledi.

Eğer aksi bir durum söz konusu olsaydı; devletin tüm istihbarat bilgilerinin arz edildiği Sayın Cumhurbaşkanı ile Başbakan, gereğini yapmazlar mıydı?

Kahramanmaraş’taki mahalli işbirlikçilerinizin koltuk ihtiraslarına kanarak daha fazla komik duruma düşmeyin bizce…..

Söz konusu mahalli işbirlikçilerinizin ne fesatçı, ne hasetçi ve de ne kadar iftiracı olduklarını tüm Kahramanmaraş halkı çoooook iyi bilir.

Bu nedenle bu kapıdan size kemik çıkmaaaaaaaaaz.

Sayın Veysi Kaynak’ın siyasi eğitimini aldığı Milli Görüş davasının merhum lideri Necmettin Erbakan’ın meşhur sözü ile bunlara son sözü söyleyelim:

HADİ ORDAN, HADİ ORDAN……

BAŞKA KAPIYA………..

 

EDİTÖR

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER