Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

TEKSİF BAŞKANI; ‘EVET DİYORUZ’

Tekstil İşçileri Sendikası (TEKSİF) Kahramanmaraş Şube Başkanı Ahmet Pala; “16 Nisan’da yeni anayasamıza biz de evet diyeceğiz” dedi. Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan Başkan Ahmet Pala; “Avrupa Birliği Ülkelerinin yapmış olduğu hayır kampanyası karşısında bizim bin kere evet dememiz gerekiyor. Bugün gün yüzüne çıktı, terör örgütlerine destek veren AB, Türkiye’nin kalkınmaması için terör örgütlerine silah […]

TEKSİF BAŞKANI; ‘EVET DİYORUZ’
28 Mart 2017 - 14:35 'de eklendi ve 417 kez görüntülendi.

Tekstil İşçileri Sendikası (TEKSİF) Kahramanmaraş Şube Başkanı Ahmet Pala; “16 Nisan’da yeni anayasamıza biz de evet diyeceğiz” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan Başkan Ahmet Pala; “Avrupa Birliği Ülkelerinin yapmış olduğu hayır kampanyası karşısında bizim bin kere evet dememiz gerekiyor. Bugün gün yüzüne çıktı, terör örgütlerine destek veren AB, Türkiye’nin kalkınmaması için terör örgütlerine silah veriyorlar, para veriyorlar. Türkiye’nin bakanının ülkeye girişine izin vermezken, terör örgütlerine toplantı yapmasına izin verdikleri gibi siyasi partileri ile de madde ve manevi destek veriyorlar. Tüm bu olup biteni görerek, halen (ben hayır oyu vereceğim) diyenlere bir şey diyemiyorum, ama bizim bin adet oyumuz olsa tamamına evet diyoruz” ifadesini kullandı.

TEKSİF Başkanı Ahmet Pala; “Abdal Halil ağa, (Bu din bahsi ağam, davulumun kasnağını altınla doldursan da tokmağı kardeşimin göğsüne vuramam) demiş ya bugün de öyle oldu. Bu din bahsi ağam, hayır mührünü din kardeşimin göğsüne vuramam kardeş, bu sebeple biz evet yanındayız evet için çalışıyoruz. Türkiye’nin geleceği için , aydınlık yarınlar için, Lider ülke Türkiye için, İslam aleminin umudu için biz evet diyoruz. Ak Parti, MHP ve BBP gibi biz de evet diyoruz. Türkiye’nin geleceği için evet diyoruz, oyumuz evet biz reisin yanındayız” diye konuştu.  (WWW.EDEAJANS.COM)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER