Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

ATHİB TANITIM TIRI KSÜ’DE

Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (ATHİB) tanıtım tırı, bu yıl 6.’sı düzenlenecek olan “ATHİB Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması’nı” tanıtmak amacıyla Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Avşar Yerleşkesini ziyaret etti. 2012 yılından itibaren düzenlenen ve bu sene 6.’sı gerçekleştirilecek olan “ATHİB Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması”, bölgede faaliyet gösteren firmaların tasarım kapasitesi ve yarattıkları katma değeri […]

ATHİB TANITIM TIRI KSÜ’DE
06 Nisan 2017 - 15:35 'de eklendi ve 406 kez görüntülendi.

Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (ATHİB) tanıtım tırı, bu yıl 6.’sı düzenlenecek olan “ATHİB Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması’nı” tanıtmak amacıyla Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Avşar Yerleşkesini ziyaret etti.

ksu 22012 yılından itibaren düzenlenen ve bu sene 6.’sı gerçekleştirilecek olan “ATHİB Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması”, bölgede faaliyet gösteren firmaların tasarım kapasitesi ve yarattıkları katma değeri arttırmalarının yanı sıra Türkiye genelindeki tüm üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinden mezun olan öğrenciler ve sektörde profesyonel olarak çalışan herkesin sahip oldukları kabiliyet ve yaratıcılıklarını sektöre kazandırmak amacıyla düzenleniyor.

ATHİB tanıtım tırı, üniversite tanıtım gezileri ve seminerleri ksu 1kapsamında KSÜ’yü ziyaret ederek yarışma hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

Son başvuru tarihi 14 Haziran 2017 olan 6. ATHİB Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması ile dereceye girenlere para ödülü verilmesinin yanı sıra yurt dışında eğitim imkânı da sunuluyor.  (WWW.EDEAJANS.COM)

 

ksu 3

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER