Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

REFERANDUM, MHP VE DEVLET BAHÇELİ

16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak anayasa değişikliği referandumuna artık bir haftalık bir zaman dilimi kaldı. Ancak seçim sürecinde sosyal medyaya birçok çirkin ve yakışıksız ifadeler yansıyor. Bilhassa; MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli hakkında edep- ahlak dışı, çirkin ve yakışıksız ifadeler sarf ediliyor. Bendeniz -naçizane- uzun yıllar önce kurulan Kahramanmaraş Genç Ülkücüler Teşkilatı’nın ilk […]

REFERANDUM, MHP VE DEVLET BAHÇELİ
08 Nisan 2017 - 3:13 'de eklendi ve 6240 kez görüntülendi.

16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak anayasa değişikliği referandumuna artık bir haftalık bir zaman dilimi kaldı.

Ancak seçim sürecinde sosyal medyaya birçok çirkin ve yakışıksız ifadeler yansıyor. Bilhassa; MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli hakkında edep- ahlak dışı, çirkin ve yakışıksız ifadeler sarf ediliyor.

Bendeniz -naçizane- uzun yıllar önce kurulan Kahramanmaraş Genç Ülkücüler Teşkilatı’nın ilk yönetim kurulu üyesiyim.

Türk Milliyetçiliği ve Türk-İslâm terbiyesi ile yetiştim.

Ülkücülük sevdadır, ahlâktır; Dokuz Işık’tan birisi de ahlâkçılıktır.

Sn. Devlet Bahçeli’yi davaya ihanet etmekle değerlendirip suçlayanlara Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in “Ülkücü akıllı ve ahlâklı olur” sözünü hatırlatmak istiyorum.

MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli’yi uzun zamandan beri tanırım.

Geçmişte Anasol-M (DSP-ANAP-MHP) koalisyon hükümetini seçim kararı aldırarak bir gecede yıktı diye de ağır ithamlar yapılmıştı. Hâlbuki Bahçeli’nin böyle bir kararı, beyaz ihtilali önlemiş ve sonrasında da DSP ile ANAP, Türk siyasi hayatından silinmişlerdir.

Gezi olayları ile Avrupa ve yerli işbirlikçilerinin –güya kendi akıllarınca- Türk Baharını tetiklemek istemelerini; “Ülkücüler sokaklarda olmayacaktır” diyerek önlemiş ve Devletinin yanında olmuştur.

Birtakım çevrelerin, Ülkücü Gençlikle sözde Kürt Milliyetçileri PKK ile karşı karşıya getirme planlarını da –Allah’ın izni ile- bozan yine Sn. Devlet Bahçeli olmuştur.

Gerek 7 Haziran seçimleri sonrasında kurgulanmak istenen senaryolarda yer almayan gerekse de 15 Temmuz kanlı darbe kalkışmasına karşı dik duruşu, beyanları ve Bozkurtları ile demokrasi dışı oluşumlara karşı çıkarak Devletinin ve Milletinin yanında yer alıp Türk Milliyetçiliğinin ne olduğunu göstermiştir.

“Pensilvanya Şeytanı” konusunda da iktidarı defalarca uyararak gerek içinde bulunduğu gerekse de ileri görüşlülüğü ve tahlilleriyle lider ve devlet adamı olduğunu ortaya koymuştur.

Yola çıktıklarını yolda bulduklarıyla değişenler şimdi de “EVET” kararına karşı çıkmaktadırlar.

Sn. Devlet Bahçeli’yi AK Parti’nin koltuk değneği olmakla suçlayanlara soruyorum; MHP’mi Ak Parti’nin yanında yoksa da AK Parti mi MHP’nin yanında?

MHP, kimsenin yanında değil, Hakk’ın, Devletinin ve Milletinin yanındadır.

Can dostlarım ve kutlu dava arkadaşlarım;

Sn. Devlet Bahçeli’yi sevmemeniz davaya zarar vermenizi gerektirmez.

KARAOZANÜlküdaşlarım; her zaman Türkiye’nin sigortası olan MHP’ye nifak tohumu ekmeye çalışan, bizden görünüp geçmişteki Lawrence ve Abdullah İbn-i Sebe’nin torunlarını iyi teşhis etmek gerekiyor.

Edep içerisinde ‘Hayır’ ya da  ‘Evet’ diyenler elbette bizim kardeşlerimizdir.

Türk İslâm davasının erleri edepli olmak zorundadır.

Eskimeyen bir Ülkücü olarak ben sizleri Allah’a emanet ediyor; iyi, faydalı anlamına gelen ‘Hayr’la ‘Hayır’ı karıştırmamanızı diliyorum.

Dava; Recep Tayyip Erdoğan davası değil, Ülkemiz ve Milletimizin davasıdır.

Kalın sağlıcakla…

 

Karaozan ESHABİL KARADEMİR

GSM: 0. 536 848 95 15

e-mail: eshabilkarademir@mynet.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER