Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

“RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 14-20 Nisan Şehitler Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Can vererek bu toprakları bize vatan yapan şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz” ifadelerini kullandı. Şehitliğin; Peygamberlikten sonra gelen en yüce makamlardan biri olduğunu belirten Başkan Mahçiçek, Allah’ın dinini yüceltmek, vatanın ve milletin namusunu korumak için can veren tüm şehitleri gönüllerde yaşattıklarını kaydetti. Mahçiçek, […]

“RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ”
15 Nisan 2017 - 13:08 'de eklendi ve 329 kez görüntülendi.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 14-20 Nisan Şehitler Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Can vererek bu toprakları bize vatan yapan şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz” ifadelerini kullandı.

mahcicekmeclisŞehitliğin; Peygamberlikten sonra gelen en yüce makamlardan biri olduğunu belirten Başkan Mahçiçek, Allah’ın dinini yüceltmek, vatanın ve milletin namusunu korumak için can veren tüm şehitleri gönüllerde yaşattıklarını kaydetti. Mahçiçek, mesajında şu düşüncelere yer verdi:

“Sevgili hemşehrilerim, millet olarak asırlardır mücadele içerisindeyiz. İnancımız, mukaddesatımız ve yaşadığımız vatan toprakları için her daim savaş vermekteyiz.

Hepimiz biliriz, Rabbimizin insanoğlu için bahşettiği en önemli makamlardan birisi hiç kuşkusuz şehitliktir. İ’lây-ı Kelimetullah davasını yaşam felsefesi haline getiren milletimiz de, asırlardır bu kutlu yolun en büyük yoldaşları olmuş, yüce Allah’ın rızasını kazanmak için, vatan için, namus için can verip, şehadet şerbeti içmişlerdir.

Tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle, şükranla ve özlemle anıyoruz. Ruhları şad, mekânları cennet olsun. Sizleri hak ettiğiniz yerde, gönüllerimizde yaşatacağız.” (WWW.EDEAJANS.COM)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER