Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

REFERANDUM’DAN GERİDE KALANLAR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç referandumda oyunu kullandı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Ali Galip Çalık Anadolu Lisesi’ne gelerek 2119 no’lu sandıkta oyunu kullandı. Başkan Erkoç salona geldiğinde salon görevlileri ile selamlaşarak oyunu kullandı ve başarılar diledi.  “MİLLET İRADESİNİN TAM OLARAK EGEMEN OLACAĞI BİR SİSTEM GETİRMEYE GAYRET EDİYORUZ” Onikişubat Belediye Başkanı […]

REFERANDUM’DAN GERİDE KALANLAR
16 Nisan 2017 - 23:06 'de eklendi ve 332 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç referandumda oyunu kullandı.

erkocoy4Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Ali Galip Çalık Anadolu Lisesi’ne gelerek 2119 no’lu sandıkta oyunu kullandı.

Başkan Erkoç salona geldiğinde salon görevlileri ile selamlaşarak oyunu kullandı ve başarılar diledi.

 “MİLLET İRADESİNİN TAM OLARAK EGEMEN OLACAĞI BİR SİSTEM GETİRMEYE GAYRET EDİYORUZ”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Millet iradesinin tam olarak egemen olacağı bir sistem getirmeye gayret ediyoruz” dedi.

mahcicek2Başkan Mahçiçek, 16 Nisan Anayasa Değişikliği Referandumu için Ahmet Bayazıt İlkokulu’na gelerek 2041 numaralı sandıkta oy verdi. Eşi Ayten Mahçiçek ile birlikte oyunu kullanan Başkan Mahçiçek, sandıkları dolaşıp, görevliler ve vatandaşlarla sohbet etti.

Demokrasi tarihimizin en önemli seçimlerinden biri için millet olarak sandık başına gittiğimizi ifade eden Mahçiçek, şöyle konuştu:

“Referandum sonuçlarının ülkemiz ve milletimizi; daha güçlü, daha aydınlık ve geleceğe güvenle bakan yarınlara taşımasını temenni ediyoruz. Tabi Çok partili sisteme geçtiğimiz günden bu güne kadar, yani 1946’dan bu yana yapılan seçimlerden en önemlisi bu referandumdur diye düşünüyorum ben. Çünkü bu seçimden öte bir şey. Çünkü İlk defa millet iradesinin tam olarak egemen olacağı bir mahcicek4sistem getirmeye gayret ediyoruz. İnşallah bu sistemin bugün sonucunu alırız ve bundan böyle, artık demokrasinin son halkasına erişmiş oluruz. Bu son halkası millet iradesinin tam olarak egemen olduğu, başka bir ifadeyle millet iradesiyle ülkenin yönetileceği inşallah bir atmosfer durum oluşur. Ülkemizin geleceği için böyle temenni ediyorum inşallah.”

Milletvekili Kılıç ve Başkan Okumuş Sandıkları Gezdi

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ve Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, sabah erken saatlerde oylarını kullandıktan sonra sandıkları dolaşıp, görevlilerle ve vatandaşlarla sohbet etti.

okumus6Milletvekili Kılıç, Türkoğlu ilçesi İmam Hatip Ortaokulunda 1029 no’lu sandıkta kullanırken, Belediye Başkanı Osman Okumuş ise Beyoğlu Aşağısarılar İlkokulunda 1009 no’lu sandıkta oyunu kullandı.

Memleketimizin kader oylaması olduğunu belirten Başkan Okumuş, şunları kaydetti: “Türkiye’mizin ve islam coğrafyamızın, Cumhuriyet kurulduktan bu yana en önemli seçimlerinden bir tanesi. Cumhurbaşkanımızın, vekillerimizin, Başkanlarımızın, Muhtarlarımızın ve vatansever kardeşlerimizin duyarlılığı hep aynı. İnşallah yüzde 50′okumus2 nin üzerinde bir oy aldığımız takdirde Türkiye’miz dünyadaki İslam coğrafyasındaki özel konumuna gelecektir. Bu nedenle vatandaşlarımız bilinçli bir şekilde sandığa gelip gidiyorlar. Bugün Türkoğlu’muza her konuda yardım eden değerli Milletvekilimiz İmran Kılıç ile beraber sandıkları geziyoruz. Bu vesile ile partili partisiz duyarlı vatandaşlarımıza demokrasiye katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.”

Vatandaşın iradesinin çok önemli olduğunu belirten Milletvekili İmran Kılıç ise; “Bugünlere kolay gelmedik, Allah ‘ım o günleri bir daha bizlere göstermesin. Vatandaşlarımız çocuklarının ellerinden tutarak, hastalık demeden oy kullanmaya geliyorlar. Sanki bir düğün gibi. Devletimiz, Milletimiz, Türkoğlu’muz açısından, mazlum insanlık ve gönül coğrafyamız açısından, İslam alemi açısından güzelliklere vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.  (WWW.EDEAJANS.COM)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER