Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

‘KÜRESEL KULVARDA DAHA GÜÇLENECEĞİZ’

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Serdar Zabun halkoylaması sonucunu değerlendirdi. Sürecinin tamamlanmasıyla Türkiye’nin yeni bir kulvara girdiğini belirten Zabun açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Türkiye’de bir kez daha milli irade tecelli etmiş ve 16 Nisan 2017 günü, demokrasi ve istikrar adına çok önemli bir sınavı başarıyla tamamlamıştır. Yüksek katılım ile gerçekleşen Anayasa değişikliğine […]

‘KÜRESEL KULVARDA DAHA GÜÇLENECEĞİZ’
17 Nisan 2017 - 21:27 'de eklendi ve 350 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Serdar Zabun halkoylaması sonucunu değerlendirdi.

Sürecinin tamamlanmasıyla Türkiye’nin yeni bir kulvara girdiğini belirten Zabun açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Türkiye’de bir kez daha milli irade tecelli etmiş ve 16 Nisan 2017 günü, demokrasi ve istikrar adına çok önemli bir sınavı başarıyla tamamlamıştır. Yüksek katılım ile gerçekleşen Anayasa değişikliğine ilişkin halkoylaması, demokrasinin en güzel örneklerinden biri olarak Türkiye tarihine geçmiştir. Milletimiz ferasetiyle tercihini yapmış, kararını vermiştir.

Milletimiz, sistem değişikliğine yönelik bu tarihi dönüşüm kararını birlik ve beraberlik içerisinde almış, ülkemizin en kritik hararları huzur ve güven ortamında alabileceğini net bir şekilde ortaya koymuştur.

Şimdi, hayata geçecek yeni sistem ile Türkiye’nin değişen küresel ekonomiye tam uyumu ve sürdürülebilir büyüme ile aydınlık yarınlara kavuşması, hızlı karar mekanizması ve icraatlarla mümkün hale gelecektir.

Türkiye yepyeni büyüme stratejileri ile bilim, teknoloji, sanayi, istihdam ve tarım alanında köklü ve yeni bir perspektif ile küresel kulvarda daha da güçlenecektir.

İnanıyorum ki, Kahramanmaraş ta bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirecek, ekonomik büyüme ve sosyal gelişme adına bu tarihi süreci, yaşam standartları ile Türkiye’nin en gelişmiş illeri arasına girerek tamamlayacaktır.  Ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.” (WWW.EDEAJANS.COM)

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER