Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

MEHMET BEŞEN’İN ‘EVET’ MUTLULUĞU

Kahramanmaraş’ta geçen Şubat ayında sosyal medyada paylaştığı video mesaj ile “Güçlü bir Türkiye için Evet” kampanyasını başlatan isim olan Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Beşen, 16 Nisan referandumunda çıkan ‘Evet’ sonucu ile büyük mutluluk yaşıyor. Ak Parti camiasının ve kent kamuoyunun yakından tanıyarak sevdiği isimlerin başında gelen Mehmet Beşen; “Büyük Türkiyemizin […]

MEHMET BEŞEN’İN ‘EVET’ MUTLULUĞU
18 Nisan 2017 - 1:47 'de eklendi ve 538 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta geçen Şubat ayında sosyal medyada paylaştığı video mesaj ile “Güçlü bir Türkiye için Evet” kampanyasını başlatan isim olan Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Beşen, 16 Nisan referandumunda çıkan ‘Evet’ sonucu ile büyük mutluluk yaşıyor.

besenkaynakAk Parti camiasının ve kent kamuoyunun yakından tanıyarak sevdiği isimlerin başında gelen Mehmet Beşen; “Büyük Türkiyemizin güçlü bir şekilde temsil edilmesi için başkanlık sistemine ‘evet’ diyorum. Güçlü Türkiye özlemi, başkanlık sistemi ile perçinlenecek ve kimse Türkiye’nin büyümesini engelleyemeyecek” demişti.

Referandum sonrasında ise mutluluğunu yine cümlelere döken Mehmet Beşen, mesajında bu kez şunları kaydetti: “16 Nisan’da milletimiz 2023, 2071 hedeflerine doğru, kararlılıkla yürüyen güçlü Türkiye’nin temelleri için yüzde 51,4 ‘EVET’ oyu vererek yeni bir sayfa açmıştır. Artık Koalisyonlar dönemi ve vesayet son bulmuş, milletin kararının her veysikaynak13şeyin üstünde olması sağlanmıştır. AK Parti kurucusu Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey’e bir vatandaş olarak, milletine güvendiği ve kararlarına hep saygı duyduğu için teşekkürlerimi sunuyorum. Bu tarihi referanduma yüzde 74 ‘EVET’ oyu ile destek veren Kahramanmaraş halkımıza, her fırsatta şehrimize gelerek bu çalışmalara büyük katkı sağlayan Başbakan Yardımcımız Sayın Veysi Kaynak’a, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, AK Partimizin tüm teşkilat kademelerine, bizlere bu tarihi mutluluğu yaşattığı için sonsuz teşekkürler ediyorum.” (WWW.EDEAJANS.COM)

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER