Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

BAŞKAN OKUMUŞ TEŞEKKÜR ETTİ

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında yüzde 79 ile “EVET” oyu veren Türkoğlululara teşekkür etti. Türkoğlu ilçesi, Türkiye genelinde yüzde 79 oy oranı ile yerini alırken, Kahramanmaraş’ta ise Merkez ilçeler hariç, en yüksek EVET oyu çıkaran ilçe oldu. Başkan Okumuş yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında en yüksek […]

BAŞKAN OKUMUŞ TEŞEKKÜR ETTİ
19 Nisan 2017 - 12:33 'de eklendi ve 248 kez görüntülendi.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında yüzde 79 ile “EVET” oyu veren Türkoğlululara teşekkür etti.

okumusTürkoğlu ilçesi, Türkiye genelinde yüzde 79 oy oranı ile yerini alırken, Kahramanmaraş’ta ise Merkez ilçeler hariç, en yüksek EVET oyu çıkaran ilçe oldu.

Başkan Okumuş yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında en yüksek “evet” oyu verdikleri için, Türkoğlulu olarak büyük onur duyduk. Tüm hemşehrilerime bu süreçte her türlü desteği verdikleri için teşekkür ediyorum.

Türkoğlu böyle ortak meselelerde ülkemiz, vatanımız, milletimiz söz konusu olduğunda birlik oluyor. 15 Temmuz da olduğu gibi, 16 Nisan da da birlik olup elinden geleni yapıyor. Türkoğlu bu bilinç içerisinde bu anayasa değişikliği referandumuna gitmiştir ve gereğini de yapmıştır.

Türkiye 17 Nisan itibarıyla yeni bir döneme girdi. Anayasa değişikliğinin kabul edilmesiyle Türkiye’de yeni bir dönem başladı. Türkiye çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecek. O siyaset mühendislerinin, vesayet odaklarının Türkiye’deki maşalarıyla artık Türkiye’deki siyaseti dizayn etme şansları kalmıyor. Artık Türkiye’yi istikrarsızlaştırarak, kaosa sürükleyerek, ekonomik olarak küçülterek, kendilerine muhtaç etme devri kapanmıştır. Allah’ım o pazarlıklarla yönetilen yönetim sistemini bir daha göstermesin. Bir kez daha 16 Nisan’da görevli sandık görevlileri, müşahitler ve partili, partisiz destek veren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” (WWW.EDEAJANS.COM)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER