Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

TÜRKOĞLU’NDA İLKLER YAŞANIYOR

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesi spor salonunda yaklaşık 150 öğrenci, Türkoğlu Belediyesi ve ilçe Spor Müdürlüğü işbirliğiyle, (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu sınavlarına özel öğretmenler tarafından hazırlanıyor. Bunların yanı sıra birçok spor dalında da eğitimler veriliyor. Geçtiğimiz günlerde de Polis Özel Harekât Okullarına hazırlanan öğrencilere yönelik bir çok spor çalışmaları yaptıklarını belirten Türkoğlu Belediye Başkanı […]

TÜRKOĞLU’NDA İLKLER YAŞANIYOR
08 Haziran 2017 - 12:14 'de eklendi ve 660 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesi spor salonunda yaklaşık 150 öğrenci, Türkoğlu Belediyesi ve ilçe Spor Müdürlüğü işbirliğiyle, (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu sınavlarına özel öğretmenler tarafından hazırlanıyor. Bunların yanı sıra birçok spor dalında da eğitimler veriliyor.

turkoglu5Geçtiğimiz günlerde de Polis Özel Harekât Okullarına hazırlanan öğrencilere yönelik bir çok spor çalışmaları yaptıklarını belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Başkanı Osman Okumuş, şunları kaydetti: “Öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Her türlü destek ve imkânlarımızı onlara seferber ediyoruz. Yeter ki öğrencilerimiz gayret etsinler bizlerden de destek istesinler. Şimdiden hepsine başarılar diliyorum. İnşallah bu emeklerin, çalışmaların ve gayretlerimizin karşılığını öğrencilerimizi güzel yerlerde görerek alırız.”

Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) sınavlarına hazırlanan turkoglu6Ali Akbulut; “Burada özel hocalarımız tarafından beden eğitimi öğretmenliği sınavlarına hazırlanıyoruz. Bizlere bu imkânı sağlayan Belediye Başkanımıza, Spor Müdürümüze ve hocalarıma teşekkür ediyorum. Her zaman bizim yanımızda bulundular” dedi.

Antalya da düzenlenen güreş şampiyonasında Türkiye birincisi olan Toygun Aktop ise; “Bu spor salonunda çalışmalara başlayarak hocalarımız sayesinde ileri bir yol kat ettik ve Türkoğlu’muza, Antalya’da yapılan Türkiye Şampiyonasında birinciliği getirdim. turkoglu1Yakında Avrupa’ya gideceğim inşallah orada da ilçemizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğim. Bizlere bu imkânı sağlayan Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş’a, İlçe spor müdürümüze ve hocalarıma çok teşekkür ediyorum.”

Program sonunda Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş öğrencilere hediye takdiminde bulunarak, hatıra fotoğrafı çektirdi. (WWW.EDEAJANS.COM)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER