Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

“TEKNİK DESTEK EĞİTİMİ PROJESİ”

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından hazırlanan ve teknik personelin eğitimini kapsayan ‘Teknik Destek Eğitim Danışmanlığı’ projesinin protokolü imzalandı. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın makamında gerçekleşen imza töreninde, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız ve Belediye Başkan Yardımcısı Sebük Tekin Alpaslan’da hazır bulundu. Belediye Başkanı Necati Okay, personel eğitimi konusunda farklı projelere imza attıklarının altını çizdi. DOĞAKA iş […]

“TEKNİK DESTEK EĞİTİMİ PROJESİ”
09 Haziran 2017 - 14:54 'de eklendi ve 435 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından hazırlanan ve teknik personelin eğitimini kapsayan ‘Teknik Destek Eğitim Danışmanlığı’ projesinin protokolü imzalandı.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın makamında gerçekleşen imza töreninde, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız ve Belediye Başkan Yardımcısı Sebük Tekin Alpaslan’da hazır bulundu.

Belediye Başkanı Necati Okay, personel eğitimi konusunda farklı projelere imza attıklarının altını çizdi. DOĞAKA iş birliği ile gerçekleştirilen bu eğitimin mühendis, teknisyen ve teknikerleri kapsadığını belirten Okay, eğitim sonunda personelin kendi alanında eksiklerinin de giderilmiş olacağını kaydetti.

DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız’da Dulkadiroğlu Belediyesi’ne kalkınma projelerinde gösterdikleri yoğun çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Kahramanmaraş’ın kalkınma projelerinde atılım yaptığını aktaran Yıldız, proje sayısının her geçen gün arttığını sözlerine ekledi.

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin de çeşitli projeler hazırladığını belirten Yıldız, son olarak teknik personelin eğitimi için hazırlanan projeyi onayladıklarını söyledi. Yıldız, projenin Dulkadiroğlu Belediyesi’nde görevli teknik personelin eğitimi için önemli olduğunu kaydederek projelerin devam etmesi temennisinde bulundu. İHA

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER