Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

YETER; BIRAKALIM ARTIK BU İŞLERİ…

Mübarek Ramazan orucumuzu bir haftadır kadim şehrimiz İstanbul’da tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun yanında bin 200 kilometre uzaklıktan Kahramanmaraş’ı daha iyi gözlemleme imkânı da buluyoruz. BİLMEM FARKINDA MISINIZ? Yıllardır ‘Bakanımız yok’ diye çok sızlandık ama şu anda Kahramanmaraş olarak Başbakan Yardımcımız var, Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız var, İçişleri Komisyon Başkanımız var…. Üstüne üstlük parti sözcüsü […]

YETER; BIRAKALIM ARTIK BU İŞLERİ…
11 Haziran 2017 - 17:19 'de eklendi ve 6540 kez görüntülendi.

Mübarek Ramazan orucumuzu bir haftadır kadim şehrimiz İstanbul’da tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bunun yanında bin 200 kilometre uzaklıktan Kahramanmaraş’ı daha iyi gözlemleme imkânı da buluyoruz.

BİLMEM FARKINDA MISINIZ?

Yıllardır ‘Bakanımız yok’ diye çok sızlandık ama şu anda Kahramanmaraş olarak Başbakan Yardımcımız var, Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız var, İçişleri Komisyon Başkanımız var….

Üstüne üstlük parti sözcüsü Kahramanmaraş’tan, TPB Genel Başkanı da Kahramanmaraş’tan, MKYK üyemiz de var…..

Daha ne olsun ki….

Yani; Hükümette temsilcimiz var, Genel Merkez’de temsilcimiz var, TBMM’de temsilcimiz var….

Yiğit bin yaşar böyle fırsatlar ise çok çok nadir olarak olarak düşer.

Kahramanmaraşımızın siyasi gurur kaynağı bu kıymetli değerlerimizin altını oyacağımıza bu makamların kıymetini çok iyi bilelim.

Gün gelir bir bakmışız ki; bu makamlar bizden gitmiş. O zaman ne kadar dövünsek azdır.

Önemli olan memlekete daha çok hizmet ve yatırım getirebilmektir.

Kahramanmaraşımızın siyasi gurur kaynaklarımızdan Ak Parti MKYK Üyesi, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, 11 Haziran 2017 Pazar günkü Kahramanmaraş ziyaretinde bakın anlatmaya çalıştıklarımızı çok güzel olarak şöyle dile getirdi:

“Anlayan ve kavrayan şehir olarak Kahramanmaraş’ın Cumhurbaşkanımızın yanında da çok ayrı ve özel bir yeri var. Ve o yüzden bugün şehrimiz hamdolsun Türkiye siyasetinde hem Başbakan Yardımcılığı ile hem Genel Başkan Yardımcılığı ile hem parti sözcülüğü ile hem İçişleri Komisyonuyla hem Parlamenterler Birliği Başkanlığı ile Türkiye siyasetinde şehrimiz en üst seviyede temsil ediliyor. Bu korunması ve muhafaza edilmesi gereken bir şeydir. Geldiğimiz günden bu yana söylüyoruz değerli kardeşlerim. Bir şehri taşıyacak olan o şehrin evlatlarıdır. Bir şehrin ne kadar güçlü, şehri kucaklayan, ayakta tutan ve geleceğe taşıyan evlatları var ise o şehir o kadar bahtiyardır. Ve bu evlatlar arasında da herhangi bir çekişme olmaz. Veysi bey Bakan olduğunda biliyorsunuz çok büyük bir sevinç yaşadık o gün. Dedik ki; bu bir bayrak yarışıdır. Biz aynı kulvarda koşuyoruz. Sevinmemiz gereken şey; şehrimize Başbakan Yardımcılığının gelmesidir. Ve hamdolsun şimdi Başbakan Yardımcılığımızın yanı sıra şehrimiz Genel Merkezimizde de temsil ediliyor. Bunlar sadece temsil makamlarıdır. Makamlarla, kişileri kardeşlerim; birbirine karıştırmamak gerekir. Mahir Ünal başka bir şeydir, Veysi Kaynak başka bir şeydir. Ama Milletin emanet olarak verdiği Başbakan Yardımcılığı başka bir şeydir, Genel Başkan Yardımcılığı başka bir şeydir. Büyükşehir Belediye Başkanlığı başka bir şeydir. Milletvekilliği başka bir şeydir. Bunlar Milletin bize emanet ettiği makamlardır. Bunlar bizim babamızın malı değil, bunlar bu Milletin emeğinin, gayretinin karşılığıdır. Hizmet için kullanılan yerlerdir sadece. O yüzden bu makamlardan dolayı nefsimize bir gurur ve kibir gelirse bundan da Allah’a sığınırız.”

Doğru söze ne denir; ağzına sağlık Sayın Mahir Ünal

Sözün özü budur.

mustafa-sirin-Özetle; siyasi değerlerimiz birbirlerinin rakipleri değil, tamamlayıcılarıdır.

Ayaklarına çelme takmaya çalışmayalım.

Dedikodularla onları birbirlerine düşürmeye kalkışmayalım.

Siyasi değerlerimize sahip çıkalım, hizmet yolunda onları motive edelim.

Karamsarlıkları, yıpratmaya çalışmayı, dedikodu ve fitne üretmeyi artık bir kenara bırakalım.

Boş adam, boş konu ve boş olayları da artık hayatlarımızdan silelim gitsin.

Yetmedi mi daha….

 

MUSTAFA NURİ ŞİRİN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER