Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

MOTORLU TESTEREYLE DONDURMA KESTİ

Kahramanmaraş’ta bir süt işletme tesisinin açılışına katılan Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba, motorlu testereyle kesim sırasında üzerlerine sıçrayan dondurma parçaları nedeniyle zor anlar yaşadı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Kahramanmaraş’ta bir süt işletme tesisinin açılışında motorlu testereyle dondurma kesti. Bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve açılışlara katılmak için AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal ile […]

MOTORLU TESTEREYLE DONDURMA KESTİ
30 Eylül 2017 - 15:38 'de eklendi ve 331 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta bir süt işletme tesisinin açılışına katılan Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba, motorlu testereyle kesim sırasında üzerlerine sıçrayan dondurma parçaları nedeniyle zor anlar yaşadı.

dondurmaGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Kahramanmaraş’ta bir süt işletme tesisinin açılışında motorlu testereyle dondurma kesti.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve açılışlara katılmak için AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal ile birlikte Kahramanmaraş’a gelen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bir süt işletme tesisin açılışında motorlu testereyle dondurma kesti.

Bakan Fakıbaba ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü dondurmaMahir Ünal, motorlu testereyle kesim sırasında üzerlerine sıçrayan dondurma parçaları nedeniyle zor anlar yaşadı.

Dondurma ikramının ardından iş yerinin açılışını yapan Bakan Fakıbaba, üreticinin her zaman yanında olduklarını ifade ederek, işletme sahibini cesaretinden dolayı kutladı. İHA – EDEAJANSdondurma

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER