Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

‘5 BİN ÜYE İLE GÜÇLÜ BİR SENDİKAYIZ’

MEMUR-SEN’e bağlı Sağlık-Sen’in Kahramanmaraş Şube Başkanı Bünyamin Mutlu Demirci; “Güçlüyüz. Çünkü aile ve sosyal hayatlarından fedakârlık yapan yönetim ekibimiz kendini hizmete adamış temsilcilerimiz, güvenle bize haklarını teslim etmiş üyelerimizle biz her zaman büyük bir aileyiz. 5 bini aşan üyemizle birlikte bu soylu mücadelede yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi. Sağlık-Sen Kahramanmaraş Şubesi’nın düzenlediği ve Sağlık-Sen […]

‘5 BİN ÜYE İLE GÜÇLÜ BİR SENDİKAYIZ’
09 Ekim 2017 - 11:16 'de eklendi ve 553 kez görüntülendi.

MEMUR-SEN’e bağlı Sağlık-Sen’in Kahramanmaraş Şube Başkanı Bünyamin Mutlu Demirci; “Güçlüyüz. Çünkü aile ve sosyal hayatlarından fedakârlık yapan yönetim ekibimiz kendini hizmete adamış temsilcilerimiz, güvenle bize haklarını teslim etmiş üyelerimizle biz her zaman büyük bir aileyiz. 5 bini aşan üyemizle birlikte bu soylu mücadelede yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

sagliksen1Sağlık-Sen Kahramanmaraş Şubesi’nın düzenlediği ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş’in de katıldığı İl Divan toplantısında konuşan Başkan Demirci, şunları kaydetti:

“2010 yılında bin 800 üye sayısıyla teslim aldığımız sendikamızı her yıl üye sayısını artırarak şuan geldiğimiz noktada; siz çok kıymetli üyelerimizin, iş yeri temsilcilerimizin, ilçe temsilcilerimizin ve yönetim kurulu üyelerimizin sayesinde 5 binden fazla bir üye sayısına ulaştık ve Türkiye’nin en başarılı şubelerinden biri olduk. Bunun için siz kıymetli üyelerimize, işyeri temsilcilerimize, ilçe temsilcilerimize ve yönetim kurulu üyelerimize ve hiçbir dönem bizden desteklerini esirgemeyen Genel Başkanımız Metin Memiş’e, teşkilat başkanımız Kemal Çırak beye çok teşekkür ederim.

sagliksen2Bu süreçte yalnızca üye sayıları artmamış olup sendikamız Kahramanmaraş’ta hak ettiği itibara ve değere ulaşmıştır.

Bizler sokak sendikacılığı yerine hak arama mücadelemizde eğilmeden duruşumuz, milli ve manevi değerlere bağlılığımız, vicdani ve etik hizmet anlayışımızla bugünlere gelmeyi ve yıllardır yetkili sendika olmayı başardık.

Güçlüyüz. Çünkü aile ve sosyal hayatlarından fedakarlık yapan yönetim ekibimiz kendini hizmete adamış temsilcilerimiz, güvenle bize haklarını teslim etmiş üyelerimizle biz her zaman büyük bir aileyiz. 5 bini aşan üyemizle birlikte bu soylu mücadelede yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

sagliksen4Kuruluşumuzun temellerini atanlar; bize rakiplerimizin henüz hayal bile edemedikleri bir onur bıraktılar. Akademik ve kültürel sendikacılığın meşalesini yakarak bugün herkesimden göğsümüzü kabartan bir gurur yaşamamıza vesile oldular.

Merhum Mehmet Akif İnan’ın oluşturduğu sendikal vizyonumuzla yolumuzda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Oluşturulmak istenen suni gerilimlere ve gündemlere takılmadan tüm enerjimizi çalışanlarımız için sarf ettik etmeye de devam edeceğiz.

Gerçeğin önüne başka uydurulmuş gerçekle çıkıp insanları yanıltmak mümkündür. Ama bu uydurulmuş gerçeği söyleyenler sahtekar damgası yememek için ömür boyu o sahte dünyanın içinde yaşamak zorunda kalacaklardır.

sagliksen5Birileri sendikacılığı çıkar hesaplı küçük dünyalarına hapsetmeye çalışırken biz;  emeğin hakkını arıyoruz. Bazıları yalana dolana ‘sendikacılık’ derken bizler aldatmayan ve aldanmayan sendikacılık ilkemizle emaneti taşımada ehil kalabilmenin yollarını arıyoruz. Bizler müspet hareket ilkesiyle hizmet etmeyi seçiyor; sadece ve sadece hitap ettiğimiz kitlenin güvenini ve dualarını arıyoruz.

Bu anlayışımızla ilimizde geçmişe oranla hizmet alanında önemli bir yol kat edildiğini görmekteyiz. Varlığımızın temelini ve hizmet sürecimizi “yaşaşın” veya “kahrolsun” lara boğdurmadan iyi ve doğru olana destek demirci2olarak, hatalara karşı çıkarak geliştirdik. Kendi dinamiklerimizle çağın gerektirdiği koşulları yoğurarak örnek bir sentez oluşturduk.

Sendikaların bir hizmet, değişim aracı ve gelişme odaklı olması bilinciyle çalışmalarımıza tüm hızıyla devam etmekte olup çalışanlarımıza layık oldukları hizmeti en iyi şekilde sunmayı hedefliyoruz. Sağlık-Sen Kahramanmaraş şubesi olarak sendikamızı sendikal birikimimizi, gücümüzü çalışanlarımızın özlük ve sosyal haklarını artırmak için kullanmakla yetinmeyeceğiz. İnsanımıza, ülkemize, mensup olduğumuz medeniyete hizmet etmek içinde kullanarak sağlam adımlarla hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz.” (WWW.EDEAJANS.COM)

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER