Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

YENİ SAĞLIĞIN YENİ PATRONU ÖKSÜZ

Kahramanmaraş’ta bir süredir gündemi meşgul eden yeni sistemli sağlık müdürlüğünün yeni müdürü Psikiyatri Uzmanı Doktor Ali Nuri Öksüz oldu. Resmi Gazete’de yayımlanan 694 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Sağlıkta tek çatıya geçilirken, Kahramanmaraş’ta ise Sağlık patronunun kim olacağı merak konusu olmuştu. Mevcut Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Semih Yancar, Halk Sağlığı Müdürü […]

YENİ SAĞLIĞIN YENİ PATRONU ÖKSÜZ
19 Ekim 2017 - 11:45 'de eklendi ve 775 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta bir süredir gündemi meşgul eden yeni sistemli sağlık müdürlüğünün yeni müdürü Psikiyatri Uzmanı Doktor Ali Nuri Öksüz oldu.

oksuzResmi Gazete’de yayımlanan 694 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Sağlıkta tek çatıya geçilirken, Kahramanmaraş’ta ise Sağlık patronunun kim olacağı merak konusu olmuştu.

Mevcut Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Semih Yancar, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Yener, Necip Fazıl Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ali Nuri Öksüz ve İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Coşkun’un isimleri Sağlık Müdürlüğü için kulislerde geçiyordu.

Geçen hafta sonu Kahramanmaraş’ta biraraya gelen milletvekillerinin, Halk Sağlığı Müdürü Ahmet Yener ve Necip Fazıl Şehir Hastanesi yöneticisi Ali Nuri Öksüz ismi üzerinde yoğunlaştığı görüşmelerde Öksüz lehinde uzlaştığı iddiası kulislere yansıdı. Resmi açıklamanın ise resmi ‘onay’dan sonra yakında yapılması bekleniyor.

UZM. DR. ÖKSÜZ KİMDİR?

Uzm. Dr. Ali Nuri Öksüz, 1993 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.  Uzmanlık eğitimini 2013 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Ruh Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde görev yapan Öksüz, Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nin başhekimliği görevlerinde bulundu. 25 yıllık doktorluk tecrübesine sahip olan Öksüz, Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirildi. Hayırlı olsun. (WWW.EDEAJANS.COM)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER