Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

‘MUHTARLAR GÜNÜ’ TÖRENLE KUTLANDI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla bir araya geldi. Kahramanmaraş’ta da 19 Ekim Muhtarlar Günü düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Dün sabah ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Buradaki törende muhtarlar adına konuşan Onikişubat İlçesi Muhtarları Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Gürbak, tüm muhtarların gününü kutladı. Daha sonra ise Pınarbaşı Çınarkasrı […]

‘MUHTARLAR GÜNÜ’ TÖRENLE KUTLANDI
20 Ekim 2017 - 11:30 'de eklendi ve 221 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla bir araya geldi.

muhtarKahramanmaraş’ta da 19 Ekim Muhtarlar Günü düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Dün sabah ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Buradaki törende muhtarlar adına konuşan Onikişubat İlçesi Muhtarları Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Gürbak, tüm muhtarların gününü kutladı. Daha sonra ise Pınarbaşı Çınarkasrı tesislerinde düzenlenen programda konuşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, günün öneminde değinerek muhtarların gününü kutladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir program düzenledi.

gurbakAtatürk Meydanı’nda gerçekleştirilen programda Kahramanmaraş’taki muhtar dernek başkanları Atatürk Anıtına çelenk sundular.

Serintepe Mahallesi Muhtarı ve Onikişubat Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Gürbak, günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı.

Atatürk Meydanı’nda gerçekleştirilen çelenk sunma programının ardından muhtarlar Çınarkasrı Tesisleri’ne geçtiler.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, muhtarburada muhtarlara yönelik yaptığı konuşmada, Kahramanmaraş’ı daha yaşanılabilir bir hale getirmek için gayret ettiklerini ifade ederek, muhtarları mesai arkadaşları olarak gördüklerini söyledi. (LÜTFİ YIKAN)muhtar muhtarlar_19gurbakgurbakmuhtargurbak

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER