Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

MUSTAFA BULUNTU MÜSİAD BAŞKANI OLDU

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şube Başkanlığı görevine İşadamı Mustafa Buluntu getirildi. Türk sanayicisinin çatı kuruluşlarından olan Kahramanmaraş MÜSİAD’da kan değişimi yaşandı. İşlerinin yoğunluğu nedeniyle MÜSİAD Şube Başkanı Atıf Şirikçi, iş yoğunluğu sebebi ile kendi istek ve talebi doğrultusunda görevini yardımcısı Mustafa Buluntu’ya devretti. 1994 yılında Kahramanmaraş’ta faaliyete başlayan ancak bir süre kentte […]

MUSTAFA BULUNTU MÜSİAD BAŞKANI OLDU
23 Ekim 2017 - 3:00 'de eklendi ve 626 kez görüntülendi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şube Başkanlığı görevine İşadamı Mustafa Buluntu getirildi.

buluntuTürk sanayicisinin çatı kuruluşlarından olan Kahramanmaraş MÜSİAD’da kan değişimi yaşandı. İşlerinin yoğunluğu nedeniyle MÜSİAD Şube Başkanı Atıf Şirikçi, iş yoğunluğu sebebi ile kendi istek ve talebi doğrultusunda görevini yardımcısı Mustafa Buluntu’ya devretti.

1994 yılında Kahramanmaraş’ta faaliyete başlayan ancak bir süre kentte varlığı bulunmayan MÜSİAD’ın başkanlığına 2015 yılında İşadamı Atıf Şirikçi getirilmişti. İşadamı Şirikçi’nin bu göreve getirilmesiyle MÜSİAD, Kahramanmaraş’ta büyük bir ivme kazandı.

buluntuDevir teslim törenine MÜSİAD Yurtiçi Teşkilatlanmalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcıları, Ahmet Şekerli ve Oktay Dede katıldı. Kısa bir açıklama yapan yeni başkan Mustafa Buluntu, MÜSİAD’ın ismini Kahramanmaraş’ta üst seviyelere çıkarmak için çalışacağını söyledi. (HABER MERKEZİ) musiad1

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER