Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

TERZİLER VE KONFEKSİYONCULARA ADAYLAR

Kahramanmaraş Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkan adayı Nurdoğan Çetinkaya, kurmayları ile birlikte Çamlıtepe Lokantası’nda basın karşısına çıkarak adaylığını açıkladı. Başkan adayı Nurdoğan Çetinkaya; “Değişim ve yenilik için adayız. Emeğe saygı için adayız” dedi. Başkan adayı Çetinkaya şunları kaydetti: “Malumunuz üzere 10 ocak 2018’de yapılacak olan Terziler ve Konfeksiyoncular Odası kongresinde adaylığa ben ve değerli ekip […]

TERZİLER VE KONFEKSİYONCULARA ADAYLAR
18 Aralık 2017 - 12:27 'de eklendi ve 921 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkan adayı Nurdoğan Çetinkaya, kurmayları ile birlikte Çamlıtepe Lokantası’nda basın karşısına çıkarak adaylığını açıkladı. Başkan adayı Nurdoğan Çetinkaya; “Değişim ve yenilik için adayız. Emeğe saygı için adayız” dedi.

cetinkaya5Başkan adayı Çetinkaya şunları kaydetti: “Malumunuz üzere 10 ocak 2018’de yapılacak olan Terziler ve Konfeksiyoncular Odası kongresinde adaylığa ben ve değerli ekip arkadaşlarım görülen lüzum üzerine talip oluyoruz. Odamıza kayıtlı tüm esnaf arkadaşlarımızın sorunlarına çözüm yolları bulmak üzere birlikten kuvvet doğar ilkesiyle yola çıktık. Geçmişten bugüne odamızda bir dönem yapılmış olan icraatların son dört yılda kesintiye uğradığını bu kesintinin ise sebebinin şu andaki mevcut yönetim olduğunu,beklenilen hizmetlerin yerine getirilemediğini düşündüğümüz için göreve talip olduk.

İŞTE VAATLERİ:

“Bize yetki verildiği takdirde sektörün en çok şikâyetçi olduğu kalifiye eleman sorununa ilgili kurumlarla görüşüp kurslar açarak çözüm bulmaya çalışacağız. Sezon sonlarında konfeksiyon ürünlerini KAFUM’da yılda iki kez olmak suretiyle uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturacağız. Bu faaliyetimizi geleneksel hale getireceğiz. Unutulmaya yüz tutmuş cetinkaya2meslek gruplarını yeniden canlandırmak üzere faaliyet göstereceğiz. Odamıza kayıtlı üyelerimizin oluşturacağı yapı kooperatifi kurup ihtiyaçlarına göre iş yeri ve ev sahibi yapacağız. Türkiye’de yaptığı hizmetlerle öne çıkmış terziler ve konfeksiyoncular odaları ile bağlantılı olup iş sahasını genişleteceğiz. Odamız bünyesinde üyelerimizin sosyal aktivite ve kaynaşmasını sağlayacak bir lokal kuracağız. Sonuç olarak yetki verildiği takdirde mesleğimize ve gelecek nesillere istihdam sağlanacaktır. Odamız üyelerinin desteğini istiyoruz.”

Odanın uzun yıllar başkanlığını yapmış İhsan Kurtar ile başkan adaylığından Nurdoğan Çetinkaya lehine feragat ederek güçbirliği yapan Mete Sezer de  toplantıda hazır bulunarak destek verdi.

cetinkaya6Nurdoğan Çetinkaya 1977 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladıktan sonra genç yaşta meslek hayatına başladı. Çıraklıkla başlayan meslek hayatına başarılı bir işadamı olarak devam ediyor. Kendisi azimli, çalışkan, ilkeli ve dürüst kişiliğiyle tanınan iş adamlarından biridir. Gaziantep yolu üzerindeki TERKONSAN’da bulunan işyerinde yurt içi ve yurt dışına seri olarak işçi elbiseleri yapmakta olan Nurdoğan Çetinkaya, evli ve 3 çocuk babasıdır.  (FOTOĞRAFLAR: LÜTFİ YIKAN / WWW.EDEAJANS.COM)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER