Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

ANKARA’DA PAZARCIK ESİNTİSİ

22-31 Aralık tarihleri arasında Ankara ATO Congresium merkezinde düzenlenen “Orta Asya El Sanatları ve Yöresel Ürünleri Fuarı’nda” Pazarcık Belediyesi stant açarak Pazarcık’ta bir ilki gerçekleştirdi. Fuarda Pazarcık ilçesinin yöresel ürünlerini tanıtan Pazarcık Belediyesi açtığı stant da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. İlçeye öz birbirinden güzel ürünler ile Ankara Congresium merkezinde yoğun ilgi görerek konu hakkında açıklama […]

ANKARA’DA PAZARCIK ESİNTİSİ
26 Aralık 2017 - 11:20 'de eklendi ve 618 kez görüntülendi.

22-31 Aralık tarihleri arasında Ankara ATO Congresium merkezinde düzenlenen “Orta Asya El Sanatları ve Yöresel Ürünleri Fuarı’nda” Pazarcık Belediyesi stant açarak Pazarcık’ta bir ilki gerçekleştirdi.

stand2Fuarda Pazarcık ilçesinin yöresel ürünlerini tanıtan Pazarcık Belediyesi açtığı stant da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. İlçeye öz birbirinden güzel ürünler ile Ankara Congresium merkezinde yoğun ilgi görerek konu hakkında açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Orta Asya Sanatları ve Yöresel Ürünleri Fuarı oldukça zengin bir ürün çeşitliliğinin sahip olduğu bir yer. Sadece ülkelere ait ürünler yok burada, ülkemizin de çeşitli yörelerine ait el sanatları ve hediyelik eşyalar ve unutulmaya yüz tutmuş ürünler burada sergileniyor. Pazarcık Belediyesi olarak ilçemizin tanıtımı adına fuarda stant açtık. Ankara ve yurdun dört bir yanından gelen vatandaşlarımız stand1standımıza ilgi gösterdiler” dedi.   (WWW.EDEAJANS.COM)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER