Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

KAMEK, AFŞİNLİ BAYANLARIN HİZMETİNDE

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme ve Sanat Eğitimi Kursları (KAMEK) kapsamında Afşin’de Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan Kuaförlük Kursu tüm hızıyla devam ediyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Afşin Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile yürütülen Kuaförlük Kursuna 15 kursiyer katılıyor. Afşin KAMEK Kurs Merkezi’nde 20 Aralık 2017 tarihinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile başlayan Kuaförlük […]

KAMEK, AFŞİNLİ BAYANLARIN HİZMETİNDE
03 Ocak 2018 - 18:07 'de eklendi ve 273 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme ve Sanat Eğitimi Kursları (KAMEK) kapsamında Afşin’de Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan Kuaförlük Kursu tüm hızıyla devam ediyor.

kamekafsin2Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Afşin Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile yürütülen Kuaförlük Kursuna 15 kursiyer katılıyor.

Afşin KAMEK Kurs Merkezi’nde 20 Aralık 2017 tarihinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile başlayan Kuaförlük Kursu Mart/2018 tarihinde sona erecek. Kursun sonunda kursiyerlere sertifikaları verilecek.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Mesleki Eğitim Şube Müdürü Mustafa Tuncer Okumuş, başta ev hanımları olmak üzere il genelinde insanlara meslek edindirme ve el becerilerini geliştirme adına düzenledikleri kurslara Afşin Kurs kamekafsin4Merkezi’ni de eklediklerini ifade ederek diğer ilçelerde de kurs merkezi açma çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. (WWW.EDEAJANS.COM)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER