Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

FLAŞ: MELİKE HANIM GÖREVDEN ALINDI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir’in görevden alındığı öğrenildi. Dün akşam saatlerinde flaş bir haber gündemde bomba etkisi yaptı. Edinilen bilgiye göre; Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir’in görevden alındığı iddiası kulislere düştü. Gazeteci Mustafa Nuri Şirin, gece yarısına yakın Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u […]

FLAŞ: MELİKE HANIM GÖREVDEN ALINDI
09 Ocak 2018 - 1:44 'de eklendi ve 1054 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir’in görevden alındığı öğrenildi.

ozdemirmelike1Dün akşam saatlerinde flaş bir haber gündemde bomba etkisi yaptı. Edinilen bilgiye göre; Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir’in görevden alındığı iddiası kulislere düştü.

Gazeteci Mustafa Nuri Şirin, gece yarısına yakın Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u telefonla arayarak elde ettikleri bilginin doğruluk derecesini sordu. Başkan Erkoç ise bilgiyi doğrulayarak teyit etti.

Melike Özdemir’den boşalan makama ise Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Bülbül’ün bir süre bakacağı öğrenilirken, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un bu icraat ve tasarrufunun kamuoyunda olumlu yankı yapması bekleniyor.

MELİKE ÖZDEMİR KİMDİR?

“01.02.1980 Kahramanmaraş doğumlu olan Melike Özdemir, orta ve lise eğitimini Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1997-2001 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde eğitim gören Özdemir, 2001 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek lisansına başladı. 2004 yılına kadar K.S.Ü’de Araştırma Görevlisi olarak görev yaptıktan sonra 2004 Aralık ayında Kahramanmaraş Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Mühendis Kadrosuna naklen geçiş yapan Özdemir, 2008 – 2012 yılları arasında Müdür Yardımcılığı, 2012-2014 arasında İmar Müdürlüğü ve 2013-2014 arasında da Başkan Yardımcılığı görevleri yaparak 2014’de Daire Başkanı oldu.  Melike Özkan Özdemir, evli ve 2 çocuk annesidir.” (WWW.EDEAJANS.COM)

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER